telefon

Nasze gadżety ochraniane są przez niewielkie komponenty, o których istnieniu nierzadko nie mamy bladego pojęcia

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
sprzęt - zbliżenie
Author: wiktor jedrzejczak
Source: http://www.flickr.com
Rezystory (m.in. warystor) to wyjątkowo malutkie komponenty, których głównym zadaniem jest zabezpieczanie urządzeń przed wzrostem napięcia. Są one instalowane w wielu przedmiotach, z którymi stykamy się codziennie.

Nalepki na telefony i komputery przenośne

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch
Author: Dell
Source: Dell
Nikt nie lubi nudy. Szczególnie młodzieniec. Nudzić potrafi jednostajność. Ogromną przyjemność daje zmienianie czegoś, odświeżanie wyglądu. Można pewnego dnia zdecydować się na zmianę koloru pokoju. Część ludzi woli kupić ciuchy w całkowicie nowym kolorze. Kobiety lubią zmienić kolor włosów albo inaczej wystylizować fryzurę.

Fińska firma oferuje nowe urządzenia na podstawie systemu Linux

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
smartfon
Source: technibufallo.com
Najpopularniejszym urządzeniem elektronicznym wykorzystywanym współcześnie jest zapewne telefon. Podejrzewam iż jego wynalazca ciężko zaskoczony byłby tym, w jakim kierunku rozwinął się jego wynalazek. Z prostego narzędzia służącego do porozumiewania się na odległość zmienił się on w mały komputer. Zapotrzebowania klientów się zmieniły, współczesne urządzenia posiadają zdecydowanie dużo starsze możliwości aniżeli pierwsze telefony komórkowe.

Obudowa do Apple zezwala nam na niepowtarzalny styl

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
apple, phone
Author: SpeakingLatino.com
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób uwielbia, jak ich telefon wyróżnia się wśród tysięcy podobnych, dlatego ciągle próbują oni znaleźć niecodzienną obudowę, która już z oddali będzie się wyróżniała. Wytwórcy telefonów pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferują oddzielne obudowy, które każdy ma szansę sobie nabyć sam, wybierając taką, która naprawdę mu pasuje.

Asortyment smartfonów okazuje się bardzo szeroki, z pewnością wyszukasz coś na miarę swych potrzeb

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
Chociaż rynek telefonów i smartfonów zdaje się być już przepełniony różnorakimi modelami, ich producenci nie ustają w opracowywaniu wciąż nowych wariantów oraz wprowadzaniu do obrotu kolejnych urządzeń. Na rynku pojawiają się także nowe marki i choć nie są aż tak popularne jak te obecne na nim od lat, też cieszą się znacznym zainteresowaniem, jak także mają do zaoferowania interesujące alternatywy urządzeń.

Jakie są plusy telefonów z ekranem dotykowym?

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
Nokia
Author: Hill+Knowlton Strategies
Source: Hill+Knowlton Strategies
Dzisiaj właściwie każdy dorosły, a także większość nastolatków ma swój telefon komórkowy. Telefony stacjonarne pomału odchodzą w zapomnienie. Ludzie niejednokrotnie decydują się na kompletną rezygnację z linii telefonicznej, zamiast niej zaś wybierają umowę z telefonią komórkową. Mogą liczyć na dogodne abonamenty i wiele dodatkowych promocji, np. na bezpłatne minuty do znajomych z każdej sieci. Najbardziej popularne na rynku są telefony dotykowe, jakie wyróżniają się wieloma zaletami.

Co jest najważniejsze podczas wyboru nowego smartfona?

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
telefon komórkowy
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Choć nie istnieje jak narazie telefon doskonały, to jak najbardziej trzeba przyznać, że firmy, które zajmują się produkowaniem telefonów komórkowych coraz bardziej zbliżają się do ideału. Telefony komórkowe spełniają obecnie naprawdę rozmaite funkcje, tak że wielu ludzi może mieć wrażenie, że ich najważniejsza funkcja, czyli możliwość wykonywania połączeń jest w istocie jedynie dodatkiem do różnych rozbudowanych aplikacji.

Pages