Elektronika

Fińska firma oferuje nowe urządzenia na podstawie systemu Linux

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
smartfon
Source: technibufallo.com
Najpopularniejszym urządzeniem elektronicznym wykorzystywanym współcześnie jest zapewne telefon. Podejrzewam iż jego wynalazca ciężko zaskoczony byłby tym, w jakim kierunku rozwinął się jego wynalazek. Z prostego narzędzia służącego do porozumiewania się na odległość zmienił się on w mały komputer. Zapotrzebowania klientów się zmieniły, współczesne urządzenia posiadają zdecydowanie dużo starsze możliwości aniżeli pierwsze telefony komórkowe.

Co można by kupić np. szwagrowi na prezent?

  • Posted on: 15 February 2023
  • By: addmean
elektronika
Author: INVENTIVE Communication
Source: INVENTIVE Communication
Mieszkamy w czasach, gdy zewsząd otaczają nas różne elektroniczne narzędzia, które pomagają nam w powszednich sprawach. smartfony, urządzenia GPS, coraz bardziej płaskie telewizory czy też nawet nowoczesne zegarki to konieczne atrybuty dowolnego żyjącego obecnie człowieka.

Modne i innowacyjne wyroby elektroniczne.

  • Posted on: 17 January 2023
  • By: addmean
Nawigacja GOCLEVER NAVIO 505TMC
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
W czasach, kiedy duża część elektroniki jest projektowana w Stanach Zjednoczonych lub krajach azjatyckich, firma która produkuje zaawansowane tablety, smartfony czy nawigacje, mająca swoją siedzibę w Polsce brzmi nieco niezwykle. Jak okazuje się jednak, na rynku jest taka firma, i co ważniejsze, doskonale radzi sobie pośród azjatyckiej konkurencji.

Obudowy do telefonow są znacznie solidniejsze

  • Posted on: 21 September 2022
  • By: addmean
komórka
Author: Grzegorz
Source: http://www.flickr.com
Elektronika to coś, co się szybko zmienia, przez to sporo kontrahentów zrobi wszystko, aby calutki czas być na bieżąco z tymi propozycjami. Dlatego również nie okazują się być zaskoczeni tym, że obudowy do telefonow są znacznie mocniejsze, ale także przybierają przeróżne kształty. Mamy szansę kupić takie, które będą posiadały kształt misia, albo pieska, a dzięki temu nasz telefon z jednej strony będzie właściwie chroniony przed urazami, a z drugiej będzie się interesująco przedstawiał.

Termistory ntc – co należy o nich wiedzieć?

  • Posted on: 13 May 2021
  • By: addmean
Narzędzia do napraw
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Jeśli poszukujesz elementu, jaki ustrzeże cię przed przetężeniami, powinieneś wykorzystać termistory ntc. Przetężenia to inaczej mówiąc tymczasowy wzrost natężenia prądu, który płynie w określonym obwodzie elektrycznym i przekracza dopuszczalną wartość, nazywaną wartością znamionową. Kiedy powstają przetężenia? Zawsze, gdy zbyt duże obciążenie pojemnościowe zostaje dołączane do zasilania, co może, lecz nie musi popsuć elektryczne komponenty bądź nawet – w ostatecznej sytuacji – cały obwód.