funkcje

Czy da się korzystać z dobrej jakości sprzętu foto nie wydając na to majątku? W jaki sposób to uczynić?

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
fotografia
Author: Rod Waddington
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy pasjonat fotografii ma środki finansowe odpowiednie na to, by zakupić sobie sprzęt, na jaki tylko ma ochotę. Fotografia to z pewnością nie jest tanie hobby. Jakie są sposoby na to, by zdobyć albo być w stanie używać obiektywów, z jakich będziemy zadowoleni i nie stracić na to ogromnej sumy pieniędzy? Świetnym pomysłem może być wypożyczenie. Można w taki sposób za opłatą używać sprzętu o bardzo dobrych parametrach, na jaki pewnie nie byłoby nas normalnie stać.

Co jest najważniejsze podczas wyboru nowego smartfona?

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
telefon komórkowy
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Choć nie istnieje jak narazie telefon doskonały, to jak najbardziej trzeba przyznać, że firmy, które zajmują się produkowaniem telefonów komórkowych coraz bardziej zbliżają się do ideału. Telefony komórkowe spełniają obecnie naprawdę rozmaite funkcje, tak że wielu ludzi może mieć wrażenie, że ich najważniejsza funkcja, czyli możliwość wykonywania połączeń jest w istocie jedynie dodatkiem do różnych rozbudowanych aplikacji.

Telefony komórkowe – który model wybrać?Na co zwracać uwagę podczas wybierania smartfona

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
telefon, smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich latach technologia związana z produkcją telefonów komórkowych rozwinęła się do tego stopnia, iż wybór właściwego dla nas urządzenia jest niebywale trudny. Na rynku z roku na rok pojawia się coraz więcej, coraz bardziej nowoczesnych modeli.

Kupujemy aparat fotograficzny

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
aparaty fotograficzne
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób nabywając aparat cyfrowy dla siebie bądź kogoś z rodziny często sugeruje się promocją albo często bezzasadnymi argumentami. Przykładowo wybieramy ciężką oraz trudną w obsłudze lustrzankę, gdyż znajomy deklaruje, że to najlepszy aparat. Najlepszy, lecz czy dla każdego? Następstwem naszego wyboru będzie duży albo mały komfort użytkowania oraz efekty, które osiągniemy w przyszłości. W związku z tym musimy go dobrze przemyśleć. W sprzedaży jest wiele typów aparatów różniących się opcjami.

Czym jest indukcja oraz jakiego rodzaju są zalety płyt indukcyjnych?

 • Posted on: 28 May 2022
 • By: addmean
rzut - sprzęt
Author: Maciej Miąsik
Source: http://www.flickr.com
Indukcją określamy wprowadzenie w jakiś stan, czy też wzbudzenie wyznaczonego zjawiska. Rezultat taki służy w wielu dziedzinach nauki, m.in. w psychologii, elektryce, biologii, socjologii czy też matematyce.


W codziennym życiu mamy okazję korzystania z tzw.

Który z telefonów będzie dobrym sprawunkiem?

 • Posted on: 12 February 2022
 • By: addmean
telefon
Author: Jim Le
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że telefon komórkowy niewątpliwie jest naszym ogromnie ważnym towarzyszem dnia codziennego. Dzięki niemu po wielokroć wykonujemy wybitnie wiele połączeń oraz zarówno w wielu przypadkach wysyłamy krótkie wiadomości tekstowe. Niemniej pomimo tego praktyka pokazuje nam, że współcześni użytkownicy telefonów zwracają uwagę również na aspekty funkcjonalne, które są nam oferowane przez producentów.