tablet

Modne i innowacyjne wyroby elektroniczne.

  • Posted on: 17 January 2023
  • By: addmean
Nawigacja GOCLEVER NAVIO 505TMC
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
W czasach, kiedy duża część elektroniki jest projektowana w Stanach Zjednoczonych lub krajach azjatyckich, firma która produkuje zaawansowane tablety, smartfony czy nawigacje, mająca swoją siedzibę w Polsce brzmi nieco niezwykle. Jak okazuje się jednak, na rynku jest taka firma, i co ważniejsze, doskonale radzi sobie pośród azjatyckiej konkurencji.

Kupowanie niespodzianek może być czasami radością.

  • Posted on: 25 December 2022
  • By: addmean
prezent na urodziny
Author: Alex G.
Source: http://www.flickr.com
Jak najbardziej wydawanie pieniędzy dla osób, które ich nie mają zawsze może wiązać się ze stresem, ale i także jest na to rada. Zwykle o poważniejszych uroczystościach zostajemy poinformowani odpowiednio wcześniej, zatem można na taki wydatek przygotować się poprzez zaoszczędzenie odpowiedniej kwoty.

Wybieramy drukarkę do domu. Przewodnik kupującego

  • Posted on: 2 April 2022
  • By: addmean
nowoczesny odkurzacz
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Prosta atramentowa drukarka, wielozadaniowy "kombajn", a może laserowa drukarka? Analizujemy jakie aparaty najbardziej opłaca się wybrać.


Choć drukarki w epoce e-czytników są częstokroć magnesem na pył, cały czas zdarzają się przypadki, kiedy musimy coś wydrukować.

Apple iPad Mini – tablet dla każdego

  • Posted on: 21 February 2022
  • By: addmean
Ipad Apple
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Dużo ludzi zainteresowanych zakupieniem nowego iPada chce, aby był on wielofunkcyjny i praktyczny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem przyciągający i miły dla oka wygląd. Współcześnie dobry iPad służy do wielu rzeczy - między innymi do szybkiego poruszania się po internecie, jako GPS, dyktafon, a także po prostu jako niewielki komputer.

Z jakich technologii często korzystamy? Jak zmieniły się nasze preferencje w przeciągu ostatniego czasu?

  • Posted on: 4 November 2021
  • By: addmean
technologia
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com
Trudno sobie wyobrazić dzisiejsze życie bez właściwych urządzeń, które pomagają nam w wielu okolicznościach. Tego typu urządzeniami są komputery oraz sprzęt komputerowy najlepszych na rynku marek, jak Netgear. Właściwie to zwyczajne życie bez komputera jawi się ubogie, a faktycznie niezbyt komfortowe. Co więcej, obecnie mamy wysyp wielu innych nowatorskich urządzeń, które już powoli zastępują bardziej tradycyjne sprzęty elektroniczne.