ceny

Jak kupić laptopa? Jaki najlepszy? Pomagamy w wyborze

 • Posted on: 15 September 2022
 • By: addmean
zakup
Author: MAURO CATEB
Source: http://www.flickr.com
Jeden laptop drugiemu nierówny. Już na etapie przeglądania ofert w sklepach pojawiają się istotne pytania: którego laptopa zakupić? Który będzie najlepszy dla moich użyć a także na którego warto wydać pieniądze?


Opcji jest wszak wiele, a każdy użytkownik ma inne potrzeby.

Co interesującego może zaproponować Bydgoszcz dla szukających drobnej elektroniki albo upominków

 • Posted on: 27 July 2022
 • By: addmean
Sweex Dual USB Charger
Author: Sweex
Source: Sweex
W dużych miejscowościach, przykładowo takich jak Bydgoszcz, przeważnie nie powinno być kłopotów z zakupem większości potrzebnych przedmiotów. Wynika to z tego, że przy większej liczbie mieszkańców opłaca się uruchomić sklep, gdyż znajdzie się odpowiednia liczba kupujących. Szczególnie, jeśli jest on zlokalizowany w jakimś handlowym centrum, gdzie cały czas można liczyć na dużą odwiedzalność.

Jaki smartfon kupić aby spełniał nasze oczekiwania? Do czego najczęściej używamy go na co dzień?

 • Posted on: 29 June 2022
 • By: addmean
porównanie galaxy s4 i s5
Author: pestoverde
Source: http://www.flickr.com
Telefon jest dziś urządzeniem, z jakim ludzie właściwie się nie rozstają. Technologia w tym temacie bardzo posunęła się do przodu, dlatego jak przypomnimy sobie jak wyglądały pierwsze telefony to lepiej zrozumiemy jak szybko te wszystkie zmiany następują. Firm, typów, rodzajów telefonów jest dziś wielka ilość. Dlatego czasami trudno jest dokonać wyboru. Jaki powinien być telefon aby spełniał te główne potrzeby?

Rynek nieruchomości we Wrocławiu

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
Poznań
Author: Marcin Chady
Od końcowych miesięcy poprzedniego roku zauważalny jest trend spadkowy w cenach mieszkań w obrocie wtórnym i pierwotnym. Zarówno jeśli chodzi o stare i mieszkania trochę wykracza poza średni ogólny spadek kosztów nieruchomości. Spójrzmy - w maju odnotowano pięcioprocentową obniżkę. Sytuacja ta raczej nie zmieni się w najbliższych tygodniach, gdyż startują wakacje, okres niekorzystny dla deweloperów.

Gospodarcze sprzęty, czyli wybieramy się na zakupy w Gdańsku

 • Posted on: 7 May 2022
 • By: addmean
bateria umywalkowa
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Planujesz remontowanie domu i zapowiada się wyprawa do sklepu gospodarczego? A może twój laptop jest uszkodzony i poszukujesz takiego miejsca, w którym kupisz dobre baterie do laptopów w przystępnej cenie? Zaplanuj własne zakupy z głową – co pozwoli ci uniknąć wybrania wadliwego sprzętu i wyposażenia.

Wybieramy drukarkę do domu. Przewodnik kupującego

 • Posted on: 2 April 2022
 • By: addmean
nowoczesny odkurzacz
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Prosta atramentowa drukarka, wielozadaniowy "kombajn", a może laserowa drukarka? Analizujemy jakie aparaty najbardziej opłaca się wybrać.


Choć drukarki w epoce e-czytników są częstokroć magnesem na pył, cały czas zdarzają się przypadki, kiedy musimy coś wydrukować.

Pages