technologia

Dom na miarę czasów, czyli systemy inteligentne w naszym otoczeniu

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Dustin Iskandar
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w epoce, w której technologia odciska coraz większe piętno na nasze życie. Jest obecna w niemal każdym elemencie naszych aktywności. Dzięki technice mamy możliwość komunikować się w niezwykle łatwy sposób, korzystać z wyjątkowo rozbudowanych systemów rozrywki jak i wykonywać zaplanowaną pracę w mocno produktywny sposób.

Polecane i rekomendowane obiektywy - profesjonalny obiektyw Sigma 17-50mm

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
Obiektyw do aparatu
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Pośród wielu polecanych i fachowych obiektywów na rynku naturalnie możemy wyróżnić szczególny obiektyw sigma 17-50, jaki charakteryzuje się faktycznie rewelacyjnymi parametrami użytkowymi, a do tego jest ogromnie szykowny i estetyczny.

Co zapewne może połączyć dom, deski aktorskie, sale koncertową i dyskotekę? Wszystkie te miejsca potrzebują profesjonalnego i najlepszej jakości oświetlenia

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
Łódź
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli myślimy o wielkich wydarzeniach koncertowych czy kulturalnych, czasami tylko zauważamy oświetlenie imprez. A to wielki lapsus. Bez tego nie byłoby jakichkolwiek imprez ani wystąpień cenionych muzyków na stadionach.

Masowy dostęp do środków przekazu całkowicie zmienił nasze zwyczajne życie i spowodował, że sprzedawcy telewizji cyfrowej stają do walki o usługobiorcę

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
telewizja
Source: http://www.flickr.com
Kiedy idea telewizji dopiero rozpoczynała inspirować ludzkie umysły, to niektórzy sceptycy sądzili, że taki wynalazek nie ma jakiejkolwiek przyszłości, bo komu by się chciało siedzieć przed długie godziny przed ekranem telewizora i gapić się w drewniane pudełko. Jednak czas pokazał, że taka a nie inna forma rozrywki nie tylko się przyjęła, ale stała się również źródłem dochodu dla posiadaczy komercyjnych stacji telewizyjnych. Razem z upowszechnieniem się środków masowego przekazu unowocześnił się sposób transmisji dźwięku, a już teraz sygnał analogowy został zastąpiony cyfrowym.

Najnowsze oblicze aparatów komórkowego - różnice

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
xperia
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Producenci telefonów komórkowych prześcigają się w coraz to nowszych funkcjach w projektowanych przez siebie urządzeniach. Innowacyjne aparaty fotograficzne, porównywalne z najprostszymi lustrzankami, zaawansowane aplikacje graficzne do obróbki zdjęć, spersonalizowane odtwarzacze filmów, z wyśmienitą jakością dźwięku. Jednak marka Sony wniosła na rynek coś jak najbardziej fenomenalnego - stworzyła telefon całkiem wodoodporny.

Otaczający świat zmienia się w mgnieniu oka. Od dzwonków monofonicznych i płyt analogowych do smartfonów z dostępem do internetu.

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
etui galaxy
Author: Honou
Source: http://www.flickr.com
Czasy, w których przyszło nam żyć są bardzo interesujące przede wszystkim jeśli chodzi o osiągnięcia techniki. Jeszcze nigdy progres w tej dziedzinie nie następował w takim tempie i nie pociągał za sobą tak znaczących przemian.

To naprawdę ważna kwestia jaki rodzaj systemu operacyjnego mamy zamiar wybrać? Od tego dużo zależy

 • Posted on: 9 July 2022
 • By: addmean
system operacyjny
Author: Microsoft Sp. z o.o.
Source: Microsoft Sp. z o.o.
Tak dużo jest w dzisiejszych czasach spraw do zrozumienia, że trudno się w tym wszystkim połapać. Możemy tak powiedzieć o wielkiej ilości spraw, ale szczególnie jak pomyślimy o najbardziej nowatorskich technologiach to dojdziemy do wniosku, że bez właściwego wsparcia naprawdę ciężko będzie poznać wszelkie zawiłości i pojęcia, przykładowo co to jest mem. Nie o tym będzie dziś mowa, a o czymś bardziej niezbędnym, rzeczy, jaka będzie dotyczyć każdego z nas, czyli jakiego typu powinniśmy dobrać system operacyjny?

Pages