Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Co zapewne może połączyć dom, deski aktorskie, sale koncertową i dyskotekę? Wszystkie te miejsca potrzebują profesjonalnego i najlepszej jakości oświetlenia

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
Jeżeli rozmyślamy o wielkich imprezach muzycznych czy kulturalnych, rzadko dostrzegamy oświetlenie imprez. A to wielki błąd. Bez tego nie byłoby jakichkolwiek imprez ani wystąpień cenionych muzyków na stadionach.
Oświetlenie imprez przez poprzednie kilka lat przeżyło całkowitą rewolucję. Postępowość i technologia wślizgnęły się w tę gałąź. Dziś w większości wypadków organizatorzy stosują lampy spot i reflektory LED. Lampy spot to lampy punktowe stosowane do wyróżnienia jakiś ważnych fragmentów, rzeczy lub osób. Nierzadko używane są na ekspozycjach lub przy oświetleniu scen. Niektóre posiadają rączki i można wtedy decydować co mają podkreślać swoim oświetleniem. Jedynym ich mankamentem jest stosunkowo niewielkie nasilenie światła. Może to pociągnąć za sobą potrzebę zastosowania dodatkowego oświetlenia, żeby stuprocentowo otrzymać zamierzony efekt.


Łódź
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com


Reflektor LED stał się niezwykle znany. Źródłem ich oświetlenia są diody. Reflektor LED nie nagrzewa się tak jak tradycyjnażarówka, co jest jego dużą cechą dodatnia. Jest energooszczędny, a także nadzwyczajnie długowieczny.

Masz ochotę uzupełnić swą wiedzę z tego działu? Chcemy Cię wesprzeć. Musisz przejść na nową stronę i tam dowiedz się więcej (https://www.webtec.pl/reklama-facebook/) informacji.

Te dwa ostatnie punkty mogą być niezwykłą i przychylną przeciwwagą do jedynego mankamentu tych reflektorów, czyli ich ceny.
Jeżeli jednak spojrzymy na to, przez ile lat będzie nam pracować czerpiąc mniej prądu, cena przestaje być wadą, ponieważ rozmywa się w obliczu całościowego wydawania pieniędzy. Reflektor LED wytwarza iluminację ciepłe i chłodne, a to również trzeba brać pod uwagę wybierając optymalny sprzęt.