fotograf

Sesja fotograficzna ciążowa na terenie Warszawy - jak znaleźć najlepszą osobę do tego konkretnego zadania?

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
sprzęt
Author: Sweex
Source: Sweex
Ciąża jest bardzo ważnym momentem dla wielu par - oczekiwanie na przyjście dziecka dla sporej większości przyszłych rodziców bywa nie tylko po wypełniana zakupywaniem ciuszków, wózka, łóżeczka, czy nawet i zabawek, ale i również czasem, kiedy ich osobista więź się zacieśnia.

Wideofilmowanie na obszarze miasta Poznań - specjalista nie tylko na ślub!

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
klawiatury
Pomieszkujesz na terenie Poznania? Poszukujesz fotografa na jakąś konkretną uroczystość? Żadna osoba z rodziny nie pragnie podjąć się tego konkretnego zadania, a ty sam nie znasz się na tym aż tak dobrze, aby to robić? Jeśli tak, to poproś o pomoc fachowca jak najbliżej siebie! Poznań oferuje Tobie dość bogaty Wybór fotografów oraz kamerzystów (lub obu naraz), zajmujących się wszelkiego rodzaju tematyką - od wspomnianych ślubów, przez przeróżne imprezy, aż po nagrywanie teledysków!


Wbrew pozorom naszym dzisiejszym tematem nie będą fotografowie, czy kamerzyści, lecz tak zwane wideofilmowanie Poznań jest miastem, które ową usługę oferuje w dość szerokim zakresie równocześnie pod względem samych tematów, jak również pod względem osób, które oferują nam swoje usługi w tym konkretnym względzie.

Coś więcej niż aparat

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
Obiektyw makro
Author: Christopher Aitken
Source: http://www.flickr.com
Technologia posuwa się na przód, a co się z tym łączy, my mamy możliwość korzystać z coraz dokładniejszych aparatów cyfrowych, dzięki którym nasze ujęcia wychodzą w coraz fajniejszej jakości. Jednak prawda jest taka, że sam aparat to nie wszystko, ponieważ niezwykle istotne w tym wszystkim jest jeszcze właściwe dopasowanie obiektywu, jak i różnego typu filtrów.

Przygotowania do ślubu i wesela - kroczek po kroczku

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
fotograf
Author: Leo Hidalgo
Source: http://www.flickr.com
Jak zaaranżować przygotowania do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu czyli ślubu oraz wesela: Aby całość mieć pod kontrolą gdy padnie to pytanie oraz ta wyczekiwana odpowiedź. Dobrze zacząć wszystkie przygotowania do niewątpliwie najistotniejszego wydarzenia w życiu kochającej się pary musimy zacząć wszystko planować na ok. 12-6 miesięcy przed obrzędem.

Wypożyczalnia obiektywów – doskonałe miejsce dla każdego miłośnika fotografii, który chce nadać swoim fotografiom świetnego szlifu

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
fotograf
Praca fotografa wielu osobom, które nie miały z tym na poważnie do czynienia, wydaje się być czymś stosunkowo prostym i automatycznym. Z drugiej strony w rzeczywistości osiągnięcie stosunkowo dobrego poziomu rozwoju jest okupione długimi okresami nauki, wykonaniem setek tysięcy zdjęć oraz nakładami w sprzęt, na który nierzadko samemu trzeba sobie zarobić. Koszta niektórych części bardzo często przekraczają nasze wyobrażenia, dlatego dobrze jest wiedzieć o tym, że istnieją najróżniejsze inne rozwiązania takie jak na przykład wypożyczalnia obiektywów, które dają szansę osobom o ograniczonych możliwościach budżetowych na korzystanie z wysokiej klasy sprzętu.

Jak rozpocząć fascynującą przygodę z fotografią cyfrową, jak wybrać odpowiedni do swoich oczekiwań sprzęt.

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
fotografia
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Obecnie kupno dobrego aparatu do robienia zdjęć nie jest dużym problemem. Do dyspozycji są albo mocno zaawansowane kompakty, które robią w zasadzie same zdjęcia, jak również lustrzanki cyfrowe, posiadające dużo większe możliwości. Już przeciętna lustrzanka w doświadczonych rękach daje świetnej jakości zdjęcia, jednak należy mieć na uwadze jedną niezwykle ważną rzecz. Kompakty są urządzeniami, jakie porządnie robią zdjęcia z każdej odległości, dzięki zastosowaniu w nich zoomu o dużej wartości dają sobie radę nawet z bardziej oddalonymi obiektami.

Zamawianie usług fotograficznych na uroczystości ślubne oraz na wesela.

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
fotografia
Author: Cristian Dina
Source: http://www.flickr.com
Już na kilka miesięcy przed planowanym weselem należałoby pomyśleć o tym, by zadbać o całkowitą obsługę tej tak istotnej uroczystości. W to będzie się również wliczała zamawianie usług doświadczonych fotografów na uroczystości ślubne i na wesela. Naturalnie, im wyższe oczekiwania będzie mieć przyszła para małżeńska to tym bardziej zdolnego fotografa będzie ona szukać.

Pages