fotograf

Wideofilmowanie na obszarze miasta Poznań - specjalista nie tylko na ślub!

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
klawiatury
Pomieszkujesz na terenie Poznania? Poszukujesz fotografa na jakąś konkretną uroczystość? Żadna osoba z rodziny nie pragnie podjąć się tego konkretnego zadania, a ty sam nie znasz się na tym aż tak dobrze, aby to robić? Jeśli tak, to poproś o pomoc fachowca jak najbliżej siebie! Poznań oferuje Tobie dość bogaty Wybór fotografów oraz kamerzystów (lub obu naraz), zajmujących się wszelkiego rodzaju tematyką - od wspomnianych ślubów, przez przeróżne imprezy, aż po nagrywanie teledysków!


Wbrew pozorom naszym dzisiejszym tematem nie będą fotografowie, czy kamerzyści, lecz tak zwane wideofilmowanie Poznań jest miastem, które ową usługę oferuje w dość szerokim zakresie równocześnie pod względem samych tematów, jak również pod względem osób, które oferują nam swoje usługi w tym konkretnym względzie.

Zastanawiasz się jak znaleźć odpowiedniego fotografika na wesele? Mamy na to sposób

 • Posted on: 10 November 2022
 • By: addmean
Pośpiesznymi susami nadchodzi ten najważniejszy w życiu moment. Od jakiegoś czasu myślisz wyłącznie o nim, odliczasz dni, załatwiasz ostatnie sprawy, coś przekształcasz, poprawiasz, załatwiasz. Przeżywasz te wszystkie sprawy z ta najbliższą osobą. On też biega, ustala, organizuje, martwi się. Ten czas z pewnością wyjątkowo Was do siebie zbliża. A gdy nadejdzie już ten moment, najbardziej oczekiwany w życiu, powinnaś sobie sprawić pamiątkę, która pozwoli zachować wspomnienia przez całe życie. Na przeciw Twoim oczekiwaniom wyjdzie dobry fotograf ślubny.

Wypożyczalnia obiektywów – doskonałe miejsce dla każdego miłośnika fotografii, który chce nadać swoim fotografiom świetnego szlifu

 • Posted on: 10 November 2022
 • By: addmean
fotograf
Praca fotografa znaczącej części osobom, które nie miały z tym na poważnie do czynienia, wydaje się być czymś stosunkowo prostym i automatycznym. Nie mniej jednak w praktyce osiągnięcie szczególnie profesjonalnego poziomu rozwoju jest okupione latami nauki, wykonaniem tysięcy zdjęć oraz nakładami w sprzęt, na który przeważnie samemu trzeba sobie zarobić. Koszta niektórych części bardzo często przekraczają nasze możliwości finansowe, dlatego dobrze jest wiedzieć o tym, że istnieją najróżniejsze inne rozwiązania takie jak chociażby wypożyczalnia obiektywów, które pozwalają osobom o mniejszych możliwościach budżetowych na korzystanie z wysokiej klasy sprzętu.

Sesja fotograficzna ciążowa na terenie Warszawy - jak znaleźć najlepszą osobę do tego konkretnego zadania?

 • Posted on: 9 November 2022
 • By: addmean
sprzęt
Author: Sweex
Source: Sweex
Ciąża jest bardzo ważnym momentem dla wielu par - oczekiwanie na przyjście dziecka dla sporej większości przyszłych rodziców bywa nie tylko po wypełniana zakupywaniem ciuszków, wózka, łóżeczka, czy nawet i zabawek, ale i również czasem, kiedy ich osobista więź się zacieśnia.

Coś więcej niż aparat

 • Posted on: 18 October 2022
 • By: addmean
Obiektyw makro
Author: Christopher Aitken
Source: http://www.flickr.com
Technologia posuwa się na przód, a co się z tym łączy, my mamy możliwość korzystać z coraz dokładniejszych aparatów cyfrowych, dzięki którym nasze ujęcia wychodzą w coraz fajniejszej jakości. Jednak prawda jest taka, że sam aparat to nie wszystko, ponieważ niezwykle istotne w tym wszystkim jest jeszcze właściwe dopasowanie obiektywu, jak i różnego typu filtrów.

Piękna pamiątka na całe życie - zdjęcie dzieci

 • Posted on: 14 August 2022
 • By: addmean
świąteczna fotografia dziecka
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic chciałby posiadać jakąś pamiątkę z tego jak jego dziecko dorastało. Szczególnie chodzi o zdjęcia, na których można pokazać to, że z każdym dniem nasze dziecko jest zupełnie inne. Dzieci, są niesamowicie wdzięcznym tematem, jeśli chodzi o fotografie. Ich naturalność, brak jakiegokolwiek zmanierowania, daje możliwość na pstryknięcie naprawdę fantastycznych fotografii na pamiątkę.

Zamawianie usług fotograficznych na uroczystości ślubne oraz na wesela.

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
fotografia
Author: Cristian Dina
Source: http://www.flickr.com
Już na kilka miesięcy przed planowanym weselem należałoby pomyśleć o tym, by zadbać o całkowitą obsługę tej tak istotnej uroczystości. W to będzie się również wliczała zamawianie usług doświadczonych fotografów na uroczystości ślubne i na wesela. Naturalnie, im wyższe oczekiwania będzie mieć przyszła para małżeńska to tym bardziej zdolnego fotografa będzie ona szukać.

Pages