film

Wideofilmowanie na obszarze miasta Poznań - specjalista nie tylko na ślub!

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
klawiatury
Pomieszkujesz na terenie Poznania? Poszukujesz fotografa na jakąś konkretną uroczystość? Żadna osoba z rodziny nie pragnie podjąć się tego konkretnego zadania, a ty sam nie znasz się na tym aż tak dobrze, aby to robić? Jeśli tak, to poproś o pomoc fachowca jak najbliżej siebie! Poznań oferuje Tobie dość bogaty Wybór fotografów oraz kamerzystów (lub obu naraz), zajmujących się wszelkiego rodzaju tematyką - od wspomnianych ślubów, przez przeróżne imprezy, aż po nagrywanie teledysków!


Wbrew pozorom naszym dzisiejszym tematem nie będą fotografowie, czy kamerzyści, lecz tak zwane wideofilmowanie Poznań jest miastem, które ową usługę oferuje w dość szerokim zakresie równocześnie pod względem samych tematów, jak również pod względem osób, które oferują nam swoje usługi w tym konkretnym względzie.

Fotki robione z wysokości

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
Zdjęcie z lotu ptaka
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o „cykaniu” zdjęć to przychodzi nam do głowy zdjęcie robione niezłym aparatem przez osobę, która stoi przed nami albo gdzieś niedaleko nas. Ostatnimi czasy myślimy również o fotkach robionych z ręki. Jednak niektórym przychodzą do głowy też zdjęcia z powietrza. Zdjęcia tego rodzaju są robione od długiego czasu przez ekipy związane z filmami, ale obecnie wiele się zmieniło.

Nakręć animację promocyjną dla własnej spółki dronem, a z całą pewnością będzie to intrygujące

 • Posted on: 2 September 2022
 • By: addmean
ekrany led
Author: lightwrite
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każda marka już dziś winna przemyśleć swoją taktykę marketingową na przyszły rok. Jest to ściśle mówiąc sprawa niemal elementarna, gdyż dzisiaj dużo osób zwraca uwagę na różne reklamy, w związku z tym z całą pewnością będzie to krok w dobrą stronę.


Powinieneś jednak pomnieć, iż w tym momencie cenione przez klientów są prawdziwie reklamy, gdzie występują ludzie, którzy mają takie same zmartwienia i bolączki.

Co jest najważniejszym gadżetem do kamery sportowej?

 • Posted on: 15 July 2022
 • By: addmean
naprawy
Author: Asus
Source: Asus
Nie jest zagadką to, że kamery sportowe tego typu jak GoPro podbiły szturmem nasz rynek. Przede wszystkim te osoby, które są dynamiczne oraz pragną zrobić dynamiczne filmiki ze swoich wycieczek, wyjazdów na rowerze albo górskich wspinaczek, czy różnego typu wodnych dyscyplin sportowych, będą zainteresowane kupnem różnych gadżetów.


Żeby tego typu filmy można było uznać za dobre, kamerę należy zamontować porządnie tak, aby nie zawadzała ona podczas wykonywanej akurat aktywności.

Jaka jest najlepsza technika udostępniania dzisiaj internetu?

 • Posted on: 1 March 2022
 • By: addmean
Giełda
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
Dziś internet jest dla wielu ludzi sposobem na zarabianie pieniędzy, a dla mnóstwa osób również metodą na spędzanie czasu. Jest wiele rodzajów przyłącza internetowego. Może to być podłączenie światłowodowe lub internet mobilny.

Kino służy homo sapiens już od dość długiego czasu i chyba nie ma człowieka na naszej planecie, który nie chciałby czasami oglądać filmów

 • Posted on: 10 June 2021
 • By: addmean
innowacje
Author: Verbatim
Source: Verbatim
Oglądanie filmów to fantastyczna zabawa - dla pewnych osób to Forma relaksu, a dla innych praca. Jeszcze inni swoją miłość do kina przekształcają później w pracę, jak Martin Scorsese, który w każdy wieczór oglądał filmy w dzieciństwie, a obecnie jest jednym z najczęściej odznaczanych reżyserów na kuli ziemskiej.

Pages