produkt

Renowacja, która umożliwia bezawaryjne funkcjonowanie sprzętu

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
landszaft - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Awarie urządzeń gospodarstwa domowego zdarzają się bardzo często, najczęściej od razu po okresie gwarancji. Dzisiejsze urządzenia nie posiadają takiej samej żywotności, jak starsze modele.


Nieraz wystarczy jedynie nieduża naprawa, aby umożliwić pewne działanie sprzętu przez następnych parę lat.

Czemu dobrze jest robić zakupy przez internet? Jakie są zalety tak dokonywanych zakupów?

 • Posted on: 9 November 2022
 • By: addmean
zakupy przez internet
Author: iStock
Source: iStock
Niektórzy czasami się zastanawiają, czy opłaca się robić zakupy przez internet? Już dzisiaj nie ma sensu chyba nikogo do takiej formy robienia sprawunków namawiać, ale jednak można się zdziwić, gdyż są ludzie, jacy tego robią. I nie chodzi o jednostki, które mają swoje lata i wcześniej nie miały do czynienia z internetem, bardziej mowa jest o ludziach w wieku średnim, jacy mają dostęp do komputera, lecz jednak wolą robienie zakupów tradycyjne. W jaki sposób można przekonać te osoby, iż zakupy online są bezpieczne, wygodne i znacznie oszczędniejsze czasowo.

7 argumentów dlaczego warto kupować kamery sportowe

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Najpewniej zawsze przed zakupem każdej kamery uczynić wstępną wybór kluczowych cech, jakie interesują klienta, aby wiedzieć, czego dokładnie się poszukuje i nie tracić za dużo wiele czasu na jałowe przeglądanie wszelkich półek czy ofert marketów. Czy najlepiej nabyć tani, lecz nie w pełni godny zaufania sprzęt do nagrywania filmów czy też cudowny model GoPro Black?

Z jakiego powodu istotnie nadal należałoby uczyć się elektroniki?

 • Posted on: 12 March 2022
 • By: addmean
WiFi
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com
Różnorodnego typu elektroniczne narzędzia okrążają nas prawie na każdym kroku. Dzięki coraz to nowszej technologii i ułatwieniu dostępu do danych, z każdym dniem coraz większa ilość ludzi interesuje się majsterkowaniem i elektroniką.


Jeśli zastanawiasz się, czy rzeczywiście warto rozpoczynać naukę elektroniki, to w poniższym artykule znajdziesz spis powodów, które z pewnością mogą Cię do tego przekonać.

Zdalnie sterowane pojazdy bezzałogowe – dobra zabawa jak i profesjonalne sprzęty

 • Posted on: 6 November 2021
 • By: addmean
www
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Na początku kategoria dron była związana przede wszystkim z przemysłem wojskowym. Często w wiadomościach słyszało się o działaniach prowadzonych przez samochody bezzałogowe. Jakiś czas temu narzędzia te przeznaczone były tylko dla zamkniętego grona. Obecnie drony zaprojektowano też do ogólnego użytku. Zawitały również do nad Wisłę.

Potęga technologii jest coraz bardziej znaczna. Trudno się więc połapać, co korzystnie kupić, co jest warte polecenia

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
smartfon
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Technologia stała się nierozerwalną częścią naszego życia, tak więc faktycznie z każdej strony docierają do nas ciekawe nowinki. Jakby przeprowadzić eksperyment i całkowicie uciec z tego informacyjnego obiegu, udać się gdzieś na niezamieszkałą wyspę, bez korzystania internetu, to powracając bylibyśmy zaskoczeni swoja niewiedzą. Czy wiesz przykładowo, że są już smartfony z dwoma systemami? A to przecież żadna nowość. Co jeszcze warto wiedzieć? Oto nasz krótki przewodnik po najlepszych produktach.

Pages