zakupy

Kupowanie to niemałe źródło przyjemności, trzeba jedynie właściwie podejść do tematu

 • Posted on: 5 July 2022
 • By: addmean
sprzęt AGD w kuchni
Author: Goedeker's
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj mówi się, iż pieniądze szczęścia nie zapewniają, lecz robienie zakupów już przeciwnie - tak. Na przykład, jeśli zamieszkujemy w jednym z największych miast w Polsce, jakim jest Gdańsk, nie powinniśmy mieć trudności, by dostać na przykład akcesoria do odkurzaczy. Niedogodności mogą wystąpić, kiedy przebywamy w niewielkim mieście. Wtedy odnalezienie miejsca gdzie możemy kupić akumulatory czy inne produkty, o jakich zwykle nie rozmyślamy, ale które często są nam konieczne, może stanowić potencjalny problem.

Prowadzenie swojego sklepu może być ciężkim zadaniem — warto się więc do tego przygotować

 • Posted on: 31 May 2022
 • By: addmean
Wybór
Author: D+H
Source: D+H
Nieistotne, co chcemy sprzedawać — prowadzenie sklepu wymaga wynajmu odpowiedniego lokalu.


Polacy, którzy założyli swoje przedsiębiorstwa w sieci i tam oferują różne produkty, są w stanie pracować chociażby z domu.

Gospodarcze sprzęty, czyli wybieramy się na zakupy w Gdańsku

 • Posted on: 7 May 2022
 • By: addmean
bateria umywalkowa
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Planujesz remontowanie domu i zapowiada się wyprawa do sklepu gospodarczego? A może twój laptop jest uszkodzony i poszukujesz takiego miejsca, w którym kupisz dobre baterie do laptopów w przystępnej cenie? Zaplanuj własne zakupy z głową – co pozwoli ci uniknąć wybrania wadliwego sprzętu i wyposażenia.

Czemu dobrze jest robić zakupy przez internet? Jakie są zalety tak dokonywanych zakupów?

 • Posted on: 3 March 2022
 • By: addmean
zakupy przez internet
Author: iStock
Source: iStock
Niektórzy czasem się zastanawiają, czy jest sens robić zakupy przez internet? Już dzisiaj nie trzeba chyba nikogo do takiej formy robienia sprawunków przekonywać, ale pewnie można się dziwić, gdyż istnieją ludzie, jacy tego nie preferują. I nie chodzi o osoby, które mają swoje lata i wcześniej nie miały styczności z komputerem, raczej mowa jest o ludziach w wieku średnim, którzy mają dostęp do komputera, lecz jednak wolą robienie zakupów tradycyjne. W jaki sposób możemy przekonać te osoby, że zakupy w sieci są bezpieczne, wygodne i znacznie bardziej oszczędne czasowo.

Arkany zarządzania sklepem on-line

 • Posted on: 22 February 2022
 • By: addmean
Komputer przenośny
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie biznesu w dobie informatyzacji jest bardzo proste i niedrogie. Pozwala to małym przedsiębiorcom na start swojego biznesu z niewielkim ryzykiem w przypadku niepowodzenia. Nie łączy się to bowiem z dzierżawieniem lokalu, wykluczonych jest także dużo opłat stałych jak chociażby opłaty za media.

Czy przy użyciu karty zbliżeniowej transakcja może być wykonana nieco szybciej?

 • Posted on: 25 January 2022
 • By: addmean
system operacyjny
Zamiast płacenia gotówką w sklepie, coraz częściej decydujemy się na transakcje bezgotówkowe zatem płatność przy pomocy karty płatniczej.


Każdy, kto ma konto bankowe staje się wielokrotnie z automatu także posiadaczem karty płatniczej.

Jak robimy zakupy? Czy da się je w jakiś sposób podzielić? Są takie ważniejsze i mniej istotne?

 • Posted on: 19 December 2021
 • By: addmean
zakupy
Author: Pieces of the Past
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas robi zakupy, choćbyśmy starali się tego unikać. Robione zakupy można rozdzielić na te dokonywane prawie codziennie, są to zakupy spożywcze, jak i te, które zdarza nam się robić od czasu do czasu, z reguły zaplanowane, do których się przygotowujemy. Spożywcze możemy zaliczyć do tych niezbyt istotnych, są oczywiście konieczne, aby zrobić obiad czy kolację, natomiast szybko o nich zapominamy.

Pages