Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób zrobić profesjonalną aplikację? Na pewno należy ją testować

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
Żeby konkretne urządzenie poprawnie funkcjonowało trzeba przeprowadzić wiele testów, które ukażą nam, czy wszystko zmierza w dobrym kierunku.


To obowiązkowe, gdyż dzięki temu mamy pewność, iż produkt, jaki wypuszczamy na rynek bez wątpienia spełni pokładane w nim nadzieję.

Pragniemy Cię zachęcić do oglądnięcia naszego następnego wątku. Po prostu naciśnij ten link (www.kwit.com.pl/) i oglądaj bez limitu to, co stworzyliśmy.

Szczególnie powinni o tym wiedzieć projektanci różnych aplikacji mobilnych.


Testowanie aplikacji mobilnych Testujemy ma na celu sprawdzenie, jak określona aplikacja będzie funkcjonować. A musimy brać pod uwagę szereg różnorakich wytycznych, jakie wpływa na ostateczne powodzenie. Zwłaszcza, iż są różne platformy, na jakich określona aplikacja będzie działać. Możemy więc przyznać, że na jednej będzie wszystko dobrze, lecz już na drugiej pojawią się problemy.


inteligentny budynek
Obecnie mamy dwie bardzo znane platformy, takie jak IOS i Android, żeby aplikacja była dobrze przygotowana powinna bez problemów działać na jednej, jak również drugiej platformie. Testowanie aplikacji Android ma na celu sprawdzenie konkretnego środowiska, nie ma wtedy obaw, że jak już produkt będzie miał premierę to szybko zniknie, bo ludzie będą go porzucać, a wszystko przez wady produkcyjne.


Miejmy to na uwadze, dla każdego testera powinna to być najbardziej istotna kwestia, zwłaszcza jak ma w planach, aby jego produkt był chwalony i wybierany przez internautów.


W przeciwnym razie możemy stracić pieniądze, prestiż oraz czas. Testowanie jest bardzo ważne, lecz wiele firm traktuje je po macoszemu, nie dziwi więc w późniejszym czasie, iż dana aplikacja ma braki oraz nie jest kupowana przez klientów.