RTV

Metropolia czy prowincja. W którym miejscu mieszkać?

  • Posted on: 6 October 2022
  • By: addmean
szafka pod telewizor
Author: Bonsoni.com
Source: http://www.flickr.com
Taka opowieść: spotyka się dwóch znajomych na ulicach stolicy. Jak to było nim się spotkali? Otóż, jeden z nich chodzi nieśpiesznie, ogląda każdą rzecz, spogląda do góry, a na twarzy ma delikatny, sprytny uśmiech. Drugi leci jak szalony, jest wyraźnie pobudzony i czuć, że ma zły dzień. Gdy się spotykają przystaje jednakowoż i mówi, że już nie ma sensu biec, że już i tak się nie uda, nie zdąży, ponieważ były pewne problemy na drodze. Najpierw korek, potem nie miał gdzie zostawić auta, podsumowując porażka.

Jak robić udane zakupy urządzeń do domu, aby nie się nie wykosztować i być zadowolonym z ich działania?

  • Posted on: 4 August 2022
  • By: addmean
Najnowszy notebook Samsung Serii 9
Author: Samsung
Source: Samsung
Każdy z nas lubi ułatwiać sobie życie, by mieć więcej czasu na przyjemne chwile, m.in. spędzając je z najbliższymi, wspólne wychodząc lub podróżując. Pomóc w tym mogą sprzęty AGD, jakie są przydatne podczas wykonywania niezbędnych obowiązków. Tylko jak je zakupić, aby cieszyć się ich użytkowaniem nie przez kilka miesięcy, ale co najmniej parę lat? Przed zakupami w Warszawie warto jest rozeznać się, na co zwrócić wyjątkową uwagę.

Gdzie szukać elementów zamiennych do urządzeń elektronicznych i jak uzasadnić konieczność ich naprawy?

  • Posted on: 4 March 2022
  • By: addmean
Części , śruby
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Przy wielkim wyborze elektroniki i jej powszechnej dostępności na rynku, przeciętny Kowalski bez trudu zamienia zużyte modele na nowoczesne. Są jednak sytuacje, w których bardziej opłaca się szukać części do reperacji, niż nowoczesnego towaru w sklepie. Rozważmy więc jedną z takich sytuacji.

Elementy do komputerów i nie tylko, dla młodych i dorosłych, czyli wybieramy się na zakupy w Gdańsku

  • Posted on: 5 March 2021
  • By: addmean
konstrukcje z klocków lego
Author: Christian Stocker
Source: http://www.flickr.com
Interesuje cię wyprawa po zakup sprzętów i akcesoriów elektronicznych w Gdańsku? Tak w każdym większym mieście, również w Trójmieście znajdziemy wiele miejsc, w których zaopatrzymy się w niezbędne nam produkty AGD, RTV i nie tylko. Również dzieci kupią tutaj coś dla siebie.
Większość ludzi operuje takim sprzętem jak lustrzanka cyfrowa, smartfon lub iPhone, kamera, laptop. To zapewne najbardziej uniwersalne przykłady sprzętów, które bez pojemnych kart pamięci wiele by nie zdziałały. Sprzętowe karty pamięci jedynie w śladowych egzemplarzach gwarantują sposobność kręcenia filmów, nagrywania, czy pstrykania fotek w dłuższej perspektywie. Prędzej czy później nasze dane i tak lądują na twardym dysku laptopa. Dla zabezpieczenia danych i pewności ich przechowywania zaopatrzmy się w liczne karty pamięci.