oprogramowanie

Kontrola rodzicielska, hasło na folder oraz definicja Konsumenta. To może się przydać

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
obsługa komputera
Author: Lindy Buckley
Source: http://www.flickr.com
Wielu rodziców pragnie nadzorować dostęp do Internetu u swych dzieci. Nie ma w tym nic złego, w szczególności jeśli dziecko jest jeszcze małoletnie. W Sieci mieści się sporo stron, do jakich dzieci nie muszą posiadać dostępu. Nie chodzi tylko o pornografię, ale także o strony z przemocą albo czaty, na których nierzadko zdołają odnaleźć się osoby dorosłe, które podszywają się pod równolatków. Kontakt z takimi osobami zdołałby ukończyć się dla dziecka naprawdę źle. Kontrola rodzicielska windows 7 jest więc jak najbardziej korzystna i wskazana, jeżeli troszczymy się o swe dziecko.

Na czym polega rzemiosło elektronika

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
światło
Author: GOCLEVER
Source: GOCLEVER
Elektronik jest to osoba odpowiedzialna za naprawę różnego typu urządzeń elektronicznych, ich instalację i konserwację.


Elektronik trudni się więc oprzyrządowaniem oraz jego oprogramowaniem w pracowniach produkcyjnych albo usługowych (w drugim przypadku elektronik wyrusza do klientów w celu reperacji przyrządów w ich domach).

W jaki sposób możemy zaoszczędzić na prowadzeniu swojej firmy?

  • Posted on: 3 February 2023
  • By: addmean
komputery
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Trzeba zwrócić uwagę, że chociaż prowadzenie własnej firmy z całą pewnością nie jest proste, to jednak bardzo często mamy okazję natrafić na oszczędności. Np. tak naprawdę nikt nie powiedział, że w każdym przypadku musimy zatrudniać we własnej firmie informatyka. Ba, nie jest powiedziane, iż w razie jakiejkolwiek awarii będziemy płacili spore pieniądze.

Ważne oprogramowania dla posiadaczy działalności gospodarczych

  • Posted on: 31 December 2022
  • By: addmean
pokatalogowane dokumenty
Author: Ian Lamont
Source: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz własną firmę, warto rozważyć zakup systemu komputerowej księgowości. Ułatwi to w dużej mierze między innymi prowadzenie księgi przychodów i wydatków. Programy służące do kopiowania i kompresowania plików także znacznie ułatwią funkcjonowanie firmy, więc warto poznać oferty wytwórców oprogramowań komputerowych.

Czy informacje na naszym komputerze są bezpieczne? Jak zabezpieczyć ważne dane przed utratą lub przejęciem przez osoby nieuprawnione?

  • Posted on: 16 October 2022
  • By: addmean
komputer, dane
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach człowiek tak naprawdę nie jest w stanie obyć się bez sprzętów elektronicznych. Różnych gadżetów jest faktycznie sporo na rynku, jednak wciąż chociażby do pracy wykorzystywane są laptopy lub też komputery stacjonarne. Rzecz jasna wydajność tego typu sprzętów jest lepsza niż jeszcze parę lat wstecz. Wciąż wymyśla się wciąż nowe udogodnienia, jakie powodują, iż korzystanie z takich urządzeń jest wygodniejsze.