komputery

Awaria komputera - zabezpiecz bezcenne dane

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
LAPTOP Z SERII Q
Author: Partner of Promotion
Source: Partner of Promotion
Chyba każdemu właścicielowi komputera zdarzyła się choć raz awaria komputera. Nie jest źle, gdy używamy go właściwie tylko do rozrywki, korzystamy z internetu czy gramy w gry. Wtedy nie stanowi to aż tak wielkiego problemu. O wiele gorzej jest jednak gdy wykorzystujemy komputer do pracy czy nauki - mamy w nim wiele niezbędnych wiadomości albo tekstów, prace semestralne lub inne potrzebne dokumenty. W takiej sytuacji potrzebny jest nam serwis, który będzie działał ekspresowo i skutecznie.

Kilka porad w kontekście bezpieczeństwa naszych komputerów

 • Posted on: 16 April 2022
 • By: addmean
samochód
Author: Calvad.pl
Source: Calvad.pl
komputery są sprzętami podobnymi, jak każdy inny sprzęt. Żeby dobrze działały, trzeba się o nie w odpowiedni sposób zatroszczyć.


Chodzi tutaj o przecieranie przy pomocy szmatki monitora czy też o zachowanie ostrożności z różnego rodzaju płynami przy klawiaturze.

Kamery ip często będą nabywane

 • Posted on: 13 January 2022
 • By: addmean
Kamera internetowa
Author: Sweex
Source: Sweex
Kamery internetowe a4 tech proponują wspaniałe parametry. Kiedy często porozumiewamy się z kimś za pomocą komunikatorów internetowych, to powinniśmy wiedzieć, że sporo z nich daje nam ewentualność zobaczenia się z rozmówcą na żywo, pod warunkiem, że mamy właściwe kamery internetowe. Na szczęście jak się okazuje, nie są one sporym wydatkiem, zatem każdy z nas może sobie na nie zezwolić, a kiedy przypatrzymy się ich parametrom, to ma szansę się okazać, że ta, która jest nam niezbędna do prowadzenia konwersacji rzeczywiście nie okazuje się być droga.

Czy informacje na naszym komputerze są bezpieczne? Jak zabezpieczyć ważne dane przed utratą lub przejęciem przez osoby nieuprawnione?

 • Posted on: 15 December 2021
 • By: addmean
komputer, dane
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach człowiek właściwie nie może obyć się bez sprzętów elektronicznych. Różnych gadżetów jest naprawdę sporo na rynku, jednak wciąż choćby do pracy wykorzystywane są laptopy albo też komputery stacjonarne. Oczywiście wydajność tego typu sprzętów jest lepsza aniżeli jeszcze parę lat temu. Wciąż wymyśla się coraz to nowe udogodnienia, które sprawiają, że korzystanie z tego typu urządzeń jest wygodniejsze.

W tej branży ciągle potrzeba się dokształcać, nie unikaj spotkań oraz konferencji IT

 • Posted on: 30 September 2021
 • By: addmean
Konferencja biznesowa
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com
Są profesje, których przedstawiciele ciągle muszą poszerzać zakres swojej wiedzy oraz doskonalić kompetencje. Powiązane bywa to ze specyfiką tej działalności oraz jej nieustannym rozwojem. Do takich branż na pewno można zaliczyć IT. Specjaliści odpowiedzialni za rozwój i wdrażanie systemów komputerowych bądź sieciowych ciągle powinni się dokształcać, żeby mieć szansę sprostać wymaganiom swego zawodu i odpowiednio wykonywać powierzone zadania.

Co można zrobić, kiedy zepsuje nam się komputer? Czy jest na to porada? Z jakiej naprawy możemy skorzystać?

 • Posted on: 14 August 2021
 • By: addmean
gadżet
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Kto obecnie nie ma komputera? Ten stan wydaje się aż nierealny, przecież taki sprzęt służy do wielu zadań, do pracy, rozrywki, jest nieoceniony w wielu firmach.

Pakiety firmowe nie tylko na start, czyli jak skutecznie rozpocząć biznes

 • Posted on: 29 June 2021
 • By: addmean
Opiekun IT
Author: markus spiske
Source: http://www.flickr.com
Narzędzia internetowe są niezbędną częścią w pracy większości obecnych firm. Już nie trzeba kolejnych tygodni żmudnych szkoleń i wdrożeń, które nie dadzą nam gwarancji poznania branży. Praktyka w zakresie działania firmy, decydowania o finansach, księgowania itd. sprowadza się do połączonego w jedną całość programu. Ten zaś jest połączeniem kompletu istotnych funkcji i mniejszych programów, dzięki którym prowadzenie małej firmy może okazać się prostsze.

Pages