infrastruktura

Najnowsze metody z branży IT

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
chmura
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Firmy działające w oparciu o rozmaitego rodzaju oprogramowania, posiadające rozbudowaną infrastrukturę komputerową, winny w pierwszym rzędzie zadbać o to, aby dostarczyć pracownikom szybki, nieograniczony dostęp do internetu. Mogłoby się wydawać, że zastosowanie typowych rozwiązań w tym obszarze w zupełności powinno wystarczyć, jednakże jeśli w firmie w tym samym czasie pracuje wiele stacji, sieć może być w pewnym momencie wyraźnie obciążona. Istotne jest, więc aby sięgnąć po takie rozwiązania, które wyeliminują wszelkie takie problemy.

Jak wygląda działanie load balancera? Jakie powinny zaistnieć warunki, aby najlepiej to działało?

  • Posted on: 3 November 2022
  • By: addmean
cloud
Author: www.cloudia.pl
Source: www.cloudia.pl
Z load balancerami jesteśmy w stanie rozkładać obciążenia równoważne pomiędzy dwoma lub większą ilością serwerów Cloud. Umożliwia to na optymalizowanie zasobów infrastruktury, co sprawia, iż ma miejsce jej maksymalizacja oraz wydajność, redukowany jest też czas do min., co z pewnością pozwala na uniknięcie ewentualnych przeciążeń.

Rynek nieruchomości we Wrocławiu

  • Posted on: 27 May 2022
  • By: addmean
Poznań
Author: Marcin Chady
Od końcowych miesięcy poprzedniego roku zauważalny jest trend spadkowy w cenach mieszkań w obrocie wtórnym i pierwotnym. Zarówno jeśli chodzi o stare i mieszkania trochę wykracza poza średni ogólny spadek kosztów nieruchomości. Spójrzmy - w maju odnotowano pięcioprocentową obniżkę. Sytuacja ta raczej nie zmieni się w najbliższych tygodniach, gdyż startują wakacje, okres niekorzystny dla deweloperów.