obraz

Kupujemy telefon. Jakimi rzeczami się kierować podczas szukania idealnego smrtfona dla siebie?

 • Posted on: 22 June 2022
 • By: addmean
Dziecko z pluszakiem
Author: Miles Bannan
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach telefon to przedmiot, jaki posiada prawie każdy człowiek. Bardzo trudno jest wyobrazić sobie codzienne wykonywanie wielu zadań bez takiego gadżetu. Na rynku jest sporo artykułów tego typu, co często może utrudniać dokonanie wyboru.

Drony cenionych marek

 • Posted on: 17 May 2022
 • By: addmean
dron
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Rejestrowanie w obecnych czasach stało się niezwykle wyspecjalizowane i znajduje dużą grupę zainteresowanych. Znakomicie działające i rewelacyjnie działające sprzęty pozwalają na dokonanie niemożliwego. Pozornie nieduże, lecz kompleksowe i dobrze przygotowane do używania także przez amatorów sprzęty jak dron 3DR SOLO będą dobrym wyborem. Rozmaitość dostępnych dzisiaj modeli dostrzega się również w katalogach firm.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj przedsiębiorstwa mamy, na pewno mądrym pomysłem będzie powołanie do życia witryny internetowej

 • Posted on: 8 February 2022
 • By: addmean
Pracownicy przedsiębiorstwa, narada, konferencja
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
W XXI stuleciu ciężko wyobrazić sobie, żeby jakaś firma albo sklep funkcjonowały bez swej odsłony w wirtualnym świecie.


Wszystkie sklepy powinny mieć stronę w sieci, żeby również tam móc oferować swoje produkty.

Billboardy nie przyciągają twojej uwagi? Wybierz doskonałe rozwiązanie, jakim jest ekran LED

 • Posted on: 1 February 2022
 • By: addmean
ekran led
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
Zaobserwowałeś, że billboardy nie zapewniają już oczekiwanych rezultatów? Ludziom opatrzyły się plakaty, jakie można zobaczyć tak naprawdę wszędzie. Najgorsze są te po części poodrywanie, które wiszą przez parę tygodni i nikt się nimi nie zajmuje, przez co w ogóle nie mamy ochoty skorzystać z usług czy kupić produkty określonej firmy. W takim wypadku dobrze jest wybrać ekran led, który stanowi doskonałą alternatywę.

Ekrany typu LED - w jaki sposób funkcjonują, jak są zbudowane i w jakich przypadkach się sprawdzają.

 • Posted on: 25 January 2022
 • By: addmean
Reklamy led
Author: K.rol2007
Source: http://www.flickr.com
Rynek reklamy i promocji bez przerwy szuka nowych możliwości i pomysłów. Dzięki nim można będzie uzyskać jakąś przewagę nad konkurencją i spróbować dotrzeć do nowych sposobów dotarcia do klienta. Jedną z bardzo często wykorzystywanych nowości wśród firm reklamowych są ekrany i panele led. Można je spotkać w coraz większej liczbie miejsc, a ponieważ ich ceny cały czas spadają, to nie ma się co dziwić, że zyskują tak dużą popularność, bo zalet mają bardzo dużo.

Kamery gopro a popularność wśród zamawiających

 • Posted on: 18 November 2021
 • By: addmean
Kamera sportowa i smartfon
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com
Rekomendowane przez użytkowników kamery marki gopro to testowane wielokrotnie przez specjalistów opcje. Nagrywanie obrazu w odpowiedniej, okreslonej rozdzielczości umożliwia zachowanie wspaniałych wspomnień, nie tylko tym, którzy uprawiają sporty ekstremalne na najwyższym poziomie zaawansowania, lecz także entuzjastom takich doznań.

Aparat do nagrywania filmów w działaniu! - te same wybryki w lepszych filmach

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
GoPro Hero 4 Silver
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
W zarejestrowaniu urlopowych wycieczek, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, ułatwi nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. Okiem aparatu do nagrywania filmów jest obiektyw o niespotykanie szerokim kącie patrzenia: 170°. Zapisuje przepiękne filmy Full HD i fotografie nawet o zmierzchu.

Pages