reklama

Czym jest outdoor?

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
Billboard
Author: Ursula Stalder
Source: http://www.flickr.com
Czy możliwe jest miasto bez reklamy? Jedni powiedzą: po latach szarości, w końcu widzimy na ulicach naszych miast kolor. Inni są odmiennego zdania. W jaki sposób z reklamami radzi sobie Trójmiasto? W Gdańsku udało się stworzyć odpowiedni dokument, regulujący jakie działania reklamowe w przestrzeni miejskiej są dopuszczalne, a jakie nielegalne. Ku uciesze mieszkańców miasto znalazło złoty środek. Reklamy zostaną zakazane w miejscach cennych z punktu widzenia krajobrazowego.

Billboardy nie przyciągają twojej uwagi? Wybierz doskonałe rozwiązanie, jakim jest ekran LED

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
ekran led
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
Zaobserwowałeś, że billboardy nie zapewniają już oczekiwanych rezultatów? Ludziom opatrzyły się plakaty, jakie można zobaczyć tak naprawdę wszędzie. Najgorsze są te po części poodrywanie, które wiszą przez parę tygodni i nikt się nimi nie zajmuje, przez co w ogóle nie mamy ochoty skorzystać z usług czy kupić produkty określonej firmy. W takim wypadku dobrze jest wybrać ekran led, który stanowi doskonałą alternatywę.

Marketing na telebimie LED to znakomite i wydajne dotarcie do dużej rzeszy ludzi

  • Posted on: 27 December 2021
  • By: addmean
Telebim
Source: www.medas-media.com.pl
Reklama na telebimie to skrupulatny oraz perfekcyjny sposób na dojście do wielkiego grona osób. Światło LED na ekranach reklamowych to nowoczesne rozstrzygnięcia technologiczne, jakie kreują innowacyjną i skuteczną jakość reklamy. Lampy LED to również oszczędność kosztów związanych z reklamowaniem firm, organizacji, przedmiotów, usług, sklepów czy też hipermarketów, a również reklamą każdych akcji wyborczych czy też gminnych.

Jak wygląda promocja w małych miastach? Czy firmy z małych ośrodków miejskich mają szansę na ekspansję?

  • Posted on: 29 April 2021
  • By: addmean
strony www oława
Author: INVENTIVE Communication
Source: INVENTIVE Communication
To że reklama wpływa zbawiennie na różnorodne firmy i jest niejako dźwignią handlu, nie trzeba nikogo uświadamiać. Wystarczy mieć coś własnego, aby to doskonale zrozumieć.