procesor

Na jakie pomysły stawiają w XXI stuleciu najbardziej cenieni producenci notebooków

  • Posted on: 5 October 2022
  • By: addmean
laptop
Author: whity
Source: http://www.flickr.com
Komputery już od dobrych paręnastu lat nie kojarzą się Polakom z artykułem luksusowym. Notebooki czy tablety to urządzenia, z jakich korzystamy w zasadzie każdego dnia, a posiadanie tego typu elektronicznych maszyn stało się prawie obowiązkiem. Tak rolnicy prowadzący nieduże gospodarstwo, jak i młodzi studenci pierwszego roku medycyny muszą mieć zagwarantowany dostęp do choćby najprostszego komputera - w końcu nie każdy klient zarabia fortunę, o czym rzecz jasna muszą pamiętać producenci, jeśli chcą, aby wytwarzany przez nich sprzęt dość szybko znajdował nowych posiadaczy.

Najnowsze telefony komórkowe - zobacz najciekawsze oferty

  • Posted on: 4 October 2022
  • By: addmean
smartfon
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj ciężko sobie wyobrazić życie bez telefonów komórkowych. Dawno już przeminęły czasy, kiedy tani telefon zawsze okazywał się przeciętny. Od dłuższego czasu za nieduże pieniądze jest możliwość znaleźć rzeczywiście cenny smartfon.
Pomysłowy Kruger&Matz LIVE LIVE 2 umiejętnie łączy w sobie rozsądne parametry z godziwą ceną.

Smartfony warte polecenia – Huawei P8. O czym musisz mieć wiedze?

  • Posted on: 24 February 2022
  • By: addmean
huawei p8
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Obserwując to, w jak wielkim stopniu staliśmy się zależni od komórek, nie sposób nie przyznać, że techniczne nowinki podbiły naszą codzienność. Ciężko też pozbyć się wrażenia, że tradycyjne telefony komórkowe zostały już ostatecznie wyparte przez smartfony, czyli ich bardziej nowoczesne odpowiedniki.

Jakie funkcje posiadają najnowsze smartfony, czyli o czym właściciele starego typu komórek mogą jedynie pomarzyć

  • Posted on: 20 January 2022
  • By: addmean
telefon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto planuje dzisiaj nabyć telefon ma mniej więcej sprecyzowane wymagania. Nastolatkowie chcieliby pochwalić się stylowym Huawei Honor 7, a sześćdziesięciolatkowie nie powinni mieć żadnych problemów z obsługą telefonu dla seniora.

Sprawdź, jakiego rodzaju są nowości na rynku urządzeń mobilnych

  • Posted on: 4 September 2021
  • By: addmean
tablet Asus
Author: pestoverde
Source: http://www.flickr.com
Kupując nowy tablet konsumenci muszą stanąć przed trudnym wyborem, czy kupić urządzenie markowe, lecz jednocześnie droższe, czy zdecydować się na produkt mniej znanego producenta. Przeważnie ta druga opcja jest znacznie tańsza, lecz ryzyko jest takie, że urządzenie nie do końca będzie solidnie zrobione i dobrze funkcjonujące. Za kwotę 200 złotych można stać się już właścicielem nowego tabletu, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na to ile kosztuje urządzenie to posiada dość dobre parametry.