Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Sprawdź, jakiego rodzaju są nowości na rynku urządzeń mobilnych

  • Posted on: 17 January 2023
  • By: addmean
Wybierając nowy tablet klienci muszą stanąć przed ciężkim wyborem, czy zakupić urządzenie znanej firmy, ale przy tym trochę więcej kosztujące, czy skusić się na sprzęt mniej znanego producenta. Przeważnie ta druga opcja znacznie mniej kosztuje, lecz ryzykuje się tym, że urządzenie nie do końca będzie odpowiednio wykonane i sprawnie działające. Za kwotę 200 złotych można stać się już posiadaczem nowego urządzenia, takiego jak na przykład Tablet Cavion Base 7, jak na to ile kosztuje urządzenie to ma całkiem dobre parametry.

ASUS MeMO Pad HD7
Author: pestoverde
Source: http://www.flickr.com
Matryca o przekątnej 7 cali i 4G zamontowanej pamięci pozwalają na sprawne oglądanie internetowych stron i pogranie w nieskomplikowane gry. Oczywiście na granie w nowe gry dużej szansy nie będzie, lecz w końcu nie do tego ten sprzęt (Tablet MeMO Pad HD 7 (ME173X-1B012A)) został zaprojektowany. Ciekawą cenę mają także urządzenia innego z tanich producentów, czyli GoClever. Są one dość znane w naszym kraju i mają pochlebne opinie klientów. Mniej niż pięćset złotych za mający 10 cali Tablet GOCLEVER TERRA 101 (TAB TERRA 101 KB) to bardzo kusząca cena, a sam sprzęt pracuje dość szybko i wydajnie.

Wprawdzie zastosowana ilość pamięci i układ procesora nie należą do najbardziej wydajnych, ale odpowiednia optymalizacja systemu sprawiła, że nie ma żadnych problemów z użytkowaniem bardziej wymagających programów, a i sporo gier bez żadnych problemów będzie na nim funkcjonować. Tablet GoClever Tab T76 GPS TV (T76GPSTV) to młodsze rodzeństwo opisywanego wcześniej urządzenia z matrycą o przekątnej 7 cali. Ten tablet także bardzo dobrze wypadał w najróżniejszych wydajnościowych testach , a i użytkownicy raczej nie narzekają na to jak działa. Na ten temat również tu: dokładne informacje w tym linku.

Również firma Asus zdecydowała się wyprodukować tańsze, a przy tym solidne i wydajne urządzenie. Tablet ASUS MeMO Pad HD 7 (ME173X-1B012A) to jedna z najnowszych propozycji tego producenta, która przebojem wdarła się na rynek tabletów i zrobiła tam spore zamieszanie. Poza tym, że tablet Asusa ma bardzo dobre parametry, szybki układ procesora i sporą pamięci, to jest również niezwykle elegancki i dostępny w kilku różnych wersjach kolorystycznych.