prąd

Wynajem agregatów jest nam proponowany - Co uczynić gdy zabraknie prąd?

  • Posted on: 12 April 2019
  • By: addmean
linie energetyczne
Author: Tony Webster
Source: http://www.flickr.com
Czy niezbędna nam jest nieustająca dostawa energii? Okazują się być rejony, w których prąd ciągle powinien okazać się doprowadzany, bo nawet mała jego przerwa ma sposobność spowodować katastrofalne skutki. Jednak co zrobić, kiedy na co dzień brak energii nie będzie dla nas kłopotem, ale z powodu jakiegoś zdarzenia powinniśmy się przed nim skutecznie obronić?

Rozmaite przydatne informacje dotyczące styczników

  • Posted on: 18 February 2019
  • By: addmean
Stycznik
Stycznik to specjalny elektroniczny łącznik, który jest regulowany mechanicznie. Ma jedno położenie spoczynkowe styków ruchomych. Jest zaprojektowany do załączania jak również wyłączenia instalacji i do przewodzenia prądu. Działa na podobnej zasadzie jak przekaźnik. Może on słać sygnał prądowy lub też napięciowy. Potrafią one posiadać sporo gabarytów w zależności od ich konkretnego przeznaczenia. Jeśli ktoś interesuje się elektroniką, dobrze, żeby dowiedział się więcej o tym, czym są styczniki oraz co mogą one zaoferować.

Czym jest termopara? Do czego używane są tego typu urządzenia? Jakie rozróżniamy ich typy?

  • Posted on: 16 February 2019
  • By: addmean
termopara typu k
Author: Joe Miserendino
Source: http://www.flickr.com
W powszechnym użyciu znajduje się cała masa specjalistycznych urządzeń, z jakich istnienia czasem nie zdajemy sobie sprawy. Ich działanie polega na wykorzystaniu reguł chemii i fizyki, przez co czasami są to rzeczy dość skomplikowane.