Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Wyjątkowe zdjęcia przy pomocy kamery sportowej.

  • Posted on: 21 April 2020
  • By: addmean
Niejeden z nas czasami staje przed jakimś wyzwaniem. To samo będzie gdy decydujemy się na skok na bungee bądź ze spadochronu. Zachodzi w owym czasie złamanie jakichkolwiek ograniczeń. To tak zwane sporty ekstremalne. Za pewne, kiedy podejmiemy się czegoś takiego zapragniemy posiadać souvenir z tego wydarzenia.

GoPro Hero 4 Silver Teardown
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Dotychczas takie wyczyny mogły być uwieczniane na zdjęciach. Natomiast w latach tak idealnie ulepszającej się techniki, poczęto myśleć czy nie można byłoby uwieczniać tego zdarzenia w postaci filmu. Chodzi o film, jaki zostałby nakręcony przez skaczącego. Natomiast stworzenie takiej kamery kamery wifi graniczyło z cudem, gdyż powinna być to kamera idealnej jakości z racji momentalnie przekształcającego się krajobrazu. Prócz tego nie mogła być to kamera trzymana przez sportowca (jak to ma miejsce w typowej kamerze) jak i kamera mocowana na ubiorze. W ten sposób zaistniała innowacyjna kamera sportowa. W dodatku zaistniały w sprzedaży nowe drony zaopatrzone w kamery, jakie są w stanie również zapisywać ten wyczyn z innych miejsc- .

Jeśli opisywany tekst okazał się dla Ciebie ciekawy, nie czekaj i przeczytaj szczegóły tutaj projektowanie sieci - przeczytasz jeszcze bardziej szczegółowe dane.

Bardzo popularny z tych gadżetów będzie dji phantom, jaki jest wielowirnikowym multikopterem. Jego głównymi walorami będzie precyzyjnie scalona konstrukcja całego pojazdu, śmigła samokontrujące, jakie mają za zadanie ustabilizowanie punktu samolotu oraz unowocześniony komputer pokładowy, który przyzwala na powrót pojazdu w momencie, kiedy utracimy zasięg pilota sterującego.

Dron
Author: Dennis Jarvis
Source: http://www.flickr.com
Taka sytuacja może się wydarzyć w sytuacji, gdy wylecimy poza zasięg pilota, gdy stracimy całkowitą widoczność pojazdu bądź zwyczajnie w przypadku, kiedy zużyją się nam baterie w pilocie. Jest to idealne rozstrzygnięcie, ponieważ już nie musimy się zamartwiać, iż utracimy nasz pojazd przez nieuwagę. W pojazdach pilotowanych bardzo często przytrafiało się, iż właściciel tracił swój pojazd przez utratę zasięgu.

Reasumując: kamera sportowa używana bywa znacznie częściej przez miłośników mocnych wrażeń. Stosują ją sportowcy skaczący na bungee, ze spadochronu bądź amatorzy ekstremalnych zjazdów rowerowych jak i snowboardzistów. Przy używaniu takiego sprzętu możemy te jakże podniosłe przeżycia utrwalać oraz powracać wspomnieniami kiedy tylko będziemy chcieli.