Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Współczesny parking uzupełniony o systemem rezerwacyjnym

  • Posted on: 29 April 2020
  • By: addmean
W zatłoczonych miastach znalezienie punktu parkingowego – nawet odpłatnego – graniczy z cudem. A jeśliby tak było można zająć miejsce parkingowe wcześniej oraz nie marnować czasu na szukanie, znalazłszy się już na miejscu?


komórki służą już jednak nie jedynie do przyjmowania płatności za usługę parkingową, ale też do organizacji pracy parkingu.
Oracle
Author: Raido
Source: http://www.flickr.com


Działają już bowiem doświadczalne systemy, w których kierowca wysiada z czterokołowca w dogodnym miejscu – przykładowo w pobliżu dojścia do centrum handlowego.

Gdy fascynują Cię ciekawe wiadomości i poszukujesz ich na konkretny temat, kliknij w odsyłacz do artykułu (http://www.irescue.pl/iphone-5c-naprawa-cennik/). W tamtym miejscu wyszukasz potrzebne informacje.

Potem po wydaniu przez kierowcę dyspozycji za pośrednictwem odpowiedniej aplikacji podłączony do sieci internetowej czterokołowiec – już bez kierującego – prowadzony jest bezobsługowo na miejsce postoju. System parkingowy oparty jest o rezerwację online dopełnianą z pomocą strony www (system parkingowy). Przy planowaniu systemu zadbano zarówno o stałych eksploatatorów parkingu jak też osoby, jakie z parkingu korzystają okazjonalnie. Przy przedsprzedaży miejsca, informacja o zajętym miejscu parkingowym jest automatycznie przekazana do systemu po czym przy wjeździe na parking, wystarcza zeskanować posiadaną kartę.


Urządzenie pomiarowe
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com


System rezerwacji, został naturalnie sprzężony z systemem umożliwiającym kierowanie liczbą dostępnego punktu w celu jak najbardziej skrupulatnej optymalizacji przestrzeni.
Wyjścia tego rodzaju, tak jak bramki obrotowe prawdopodobnie będą wprowadzane w coraz to większej liczbie parkingów – kłopoty z przystępnością miejsc dla pojazdów są bowiem coraz częstsze (szukaj na transcom-system.com.pl). Natomiast zapewnienie oszczędzenia najcenniejszego w tym momencie zasobu, którym jest czas, jest to gigantyczna przewaga konkurencyjna.