Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

W jakich sytuacjach pomagają nam niektóre aplikacje? Z pewnością to spore ułatwienie jeśli chodzi o bankowość on-line

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
Wraz z rozwojem nowych technologii zmienił się sposób korzystania z usług bankowych. Teraz oprócz wizyty w stacjonarnym banku albo korzystania z usług banku przez Internet mamy możliwość korzystania z aplikacji mobilnej w naszym smartfonie.


To z jej pomocą możemy zobaczyć saldo rachunku, wykonać przelew jak i wziąć kredyt. Ten rodzaj bankowości jest stosunkowo młodą ale godną uwagi propozycją. Sporo banków wypuszcza specjalne aplikacje, które ułatwią korzystanie z naszego rachunku bankowego. Najczęściej są dosyć intuicyjne i o mało skomplikowanej budowie.

Jeżeli prezentowany materiał jest dla Ciebie wartościowy, nie wahaj się i zobacz szczegóły tutaj pozycjonowanie strony firmy - zobaczysz jeszcze bardziej szczegółowe dane.

Niestety możemy z nich korzystać tylko na telefonach z systemem Windows Phone, Android, iOS ale już nie zawsze Symbian. Po zalogowaniu się do aplikacji ujrzymy saldo naszego konta, będziemy mogli zlecić przelew albo również przejrzeć historię. Wiele banków oferuje większe zastosowanie bankowości mobilnej, przykładowo umożliwiając wzięcie kredytu lub otworzenia lokaty.

aplikacje na telefon
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Jest to duże ułatwienie tym bardziej, kiedy potrzeba nam szybszego dostępu do naszego rachunku.

Czy zaciekawiłyby Cię inne newsy (http://www.lrg-lodz.pl/makulatura.html) na tenże temat? Zapraszamy do przeczytania następnego wpisu. Tam zaznajomisz się z przeróżnymi szczegółami.

Bankowość mobilna jest dosyć bezpieczna, połączenie jest szyfrowane, a my aby mieć dostęp musimy każdorazowo podać hasło. Oczywiście duże znaczenie ma sieć z której korzystamy. Podczas połączenia z nieznanym Wi-Fi powinniśmy unikać używania takiej aplikacji mobilnej, a używając sytemu Android koniecznie zainstalować antywirusa. Do tego trzeba pobierać aplikacje mobilne z pewnego źródła oraz upewnić się, iż jest to oficjalne oprogramowanie (aplikacje na telefon) wydane przez odpowiedni bank. Jak zaznaczają specjaliści, bankowość mobilna dzisiaj jest bezpieczniejsza niż internetowa, natomiast musimy być ostrożni, bo może to w każdym momencie ulec zmianie.


komórka
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Nie powinniśmy również udostępniać używanych haseł ani zapominać o właściwym wylogowaniu się. W momencie kradzieży telefonu pierwsze co należy zrobić, to powiadomić bank i poprosić o pomoc albo zablokowanie aplikacji mobilnej. Przestrzegając tych reguł możemy być pewni, że nic się złego nie stanie, a nasze konto w banku będzie bezpieczne.