Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Skąd się wziął fenomen facebooka, jakie zagrożenia i pozytywy może nieść korzystanie z tego serwisu.

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
Ludzie od wieków czuli potrzebę dzielenia się z innymi swoimi wspomnieniami oraz przeżyciami. W minionych latach namiętnie pisano pamiętniki, niektóre dostępne dla szerokiej liczby osób, inne wyłącznie do własnego użytku. Jednak dzisiaj pamiętniki odchodzą w niepamięć, a na ich miejsce weszły różnego rodzaju serwisy społecznościowe, między innymi najpopularniejszy i największy Facebook.


Author: Impassion Afghanistan
Source: http://www.flickr.com
O niezwykłości tego serwisu pisane już są naukowe rozprawy i doktoraty, i faktycznie od paru lat zyskuje on ogromną popularność. Niektórzy wręcz twierdzą, że jeżeli ktoś nie posiada swojego konta na Facebooku, to go nie ma w internecie, szczęśliwie wielu ludzi zachowuje zdrowy rozsądek i mimo że są aktywnymi użytkownikami sieci to konta nie posiadają lub będą go używać bardzo rozsądnie i z rozwaga.

Nie czekaj: przejdź do oferty (http://www.theomarvee.com/), aby poznać uzupełniające fakty na przedstawiany w wpisie temat. Czekamy na twą opinię!

Lecz dla wielu ludzi, szczególnie z młodych pokoleń, dzień będzie się zaczynał od wejścia do facebooka i sprawdzenia ostatnich wiadomości, a w ciągu dnia też cały czas ma się do niego dostęp, bo duża część współczesnych smartfonów również będzie pozwalała na to, aby korzystać z niego.

Rzecz jasna jak to ze prawie wszystkimi pomysłami i nowościami technologicznymi jest, również i facebook użytkowany z rozsądkiem jest niezwykle przydatny. Zaczęło z niego korzystać również wiele firm, równolegle ze stroną firmową tworzą one facebookowe konta, które będą służyć do komunikowania się z kontrahentami oraz klientami. Największym plusem facebooka jest bardzo sprawny do informacji, praktycznie wszystko ma się pod ręką, i co najważniejsze, nic nie zaginie jeśli nie zostanie świadomie usunięte.

Nie chcemy pozwolić na to, żebyś nie uświadczył wszelkich szczegółów na podobny temat. Namawiamy zatem do kolejnego wpisu. Tam oczekuje na Ciebie najnowsza treść.Dzięki facebookowi można w bardzo łatwy sposób utrzymywać i nawiązywać kontakty z wieloma ludźmi, a także dowiadywać się tego, co się u nich dzieje. Tu jednak trzeba zachować wspomniany wcześniej rozsądek, bo niektóre osoby będą pisać wszystko, co się u nich wydarzyło. Na zdjęcia profilowe facebook ustawiają fotografie, jakie raczej powinny być schowane w domowym archiwum, a niekoniecznie prezentowane całemu światu, dlatego też przed umieszczeniem czegoś w takim miejscu jak facebook należy się dobrze zastanowić.