Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Nowoczesne rodzaje interakcyjnej promocji lojalnościowej.

  • Posted on: 1 December 2021
  • By: addmean
Prezenty dla uczestników posiedzeń są nadzwyczajnie częstym wydarzeniem które występuję coraz powszechniej i wpisuje się w standardy obsługi konsumenta. Bardzo powszechnie takimi prezentami są smycze, pióra i masowe przenośniki pamięci, te często posiadają materiały o jakich mowa była na konferencji.
Pojawia się też nowy trend. Jest nim wydawanie płyt na wyjątkowo wyprodukowanych pedrivach. Nazywane są one totemami i odbiorca może wybrać który projekt najmocniej mu odpowiada. Pendrivy wyprodukowane są jako totemy z piosenkami i w ogóle nie przypominają tych zwykłych. Na pierwsze spojrzenie trudno domyślić się do czego są stworzone.


Coraz częściej pendrivy służą też jako sposób w reklamie. Pendrive reklamowy dawany przechodnią może być miłym podarunkiem i sposobem na reklamę swojego przedsiębiorstwa. Często też producent pendrive reklamowe ma zamówienie od niepublicznych uczelni. Te rozdawane są uczniom a oni poprzez użycie takiego sprzętu urządzeń nieświadomie propagują pewną firmę. Są to prezenty które mogą być używane też na co dzień. Nie leżą bez użytk na półkach i nie kurzą się. Ich wielkość najczęściej nie jest wielka najczęściej między 1 GB a 4.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź ponadto ten link. To bez dwóch zdań świetna strona (https://it-solve.pl/software-house-krakow/), na której znajdziesz podobne informacje.

Ich projekt jest też zabawny. W sklepach można odszukać wiele pedriwów zaprojektowanych na postacie z kreskówek czy gier.


wideo broszura
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com


Istnieje też pewien ciekawy koncept na reklame. Jest to Wideo Broszura czyli złączenie wideo, dżwięków, grafiki i animacji. To forma która poprzez swoją prezentację i interaktywność wciąga wyjątkowo odbiorce.
Ten rodzaj reklamy scala w sobie wiele właściwości rozwiązań oraz w pozytywny sposób wpływa na budowanie wizerunku twojej marki. Badania ukazują że to wyjście znaczocą wpływa na zwiększenie sprzedaży.