Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Jakie życiowe sytuacje zmuszają nas do kupna nowej komórki, czyli dlaczego wolimy kupować najnowsze smartfony niż zwyczajne aparaty

  • Posted on: 12 November 2019
  • By: addmean
Współcześnie posiadanie komórki raczej nie jest kluczowym wyznacznikiem prestiżu. Nawet kiedy majętny biznesmen wyciągnie podczas zakupów w markecie ekstranowoczesny smartfon, to stojący nieopodal klient, który wcale nie interesuje się nowinkami technologicznymi, przypuszczalnie nawet nie spojrzy na telefon, gdyż dziś w miejscach publicznych praktycznie każdy prowadzi rozmowy albo esemesuje. Prawdą jest natomiast fakt, że chcemy zamawiać coraz nowsze urządzenia, choć niekiedy do kupna nowocześniejszego sprzętu zmuszają nas niektóre okoliczności życiowe.

LG v10
Author: Chris F
Source: http://www.flickr.com
Cechą charakterystyczną obecnych czasów jest to, że niemała część sprzętów czy niedużych przyborów stała się, by tak powiedzieć, jednokrotnego użytku, więc w praktyce tysiące przedmiotów lądują w pojemnikach na odpady, a nie w punktach napraw. Tak samo jest z komórkami, a ponadto w tym przypadku kupno nowoczesnego modelu ma także i dodatkowe usprawiedliwienie. Otóż, kiedy pięcioletnia nokia zepsuje się, to najczęściej nie zamierzamy wcale inwestować w naprawę paroletniego aparatu, gdyż wspaniały telefon Lg v10 w końcu nie kosztuje fortuny, a posiada wiele funkcji, jakich nie miał poprzedni model. Rozwój nowoczesnych technologii ma duży wpływ na życie zwykłych obywateli. Nie każdy jest w stanie wybudować sobie śliczny domek na przedmieściach Krakowa, ale de facto każdy może zakupić smartfon Huawei p8 - . Sprzedaż ratalna jest dziś powszechnie obowiązującą praktyką, więc nawet jeżeli ktoś mało zarabia, to wcale nie musi rezygnować z kupna nowoczesnego smartfona.telefony marki huawei
Author: Huawei
Source: Huawei
Warto koniecznie nadmienić, że telefon jest podstawowym narzędziem pracy wielu pracowników, zatem jeśli ktoś awansował, to równocześnie dostaje nowocześniejszy telefon, zwłaszcza jeśli jest przedstawicielem handlowym albo rekruterem. W ten sposób stajemy się użytkownikami pięknego modelu Lg v10 - polecana strona, choć tak naprawdę wcale nie jesteśmy jego prawnymi posiadaczami. Natomiast wygląd telefonu jest istotną kwestią. Jeśli najnowszy aparat należący do menedżera firmy będzie umieszczony w skórzanym etui, to klienci, jak również kontrahenci na pewno wyciągną właściwie wnioski z takich obserwacji i stwierdzą, że dana osoba jest naprawdę godna zaufania.