Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Jaki wybrać smartfon? Porady które pomogą w dokonaniu kupna

  • Posted on: 8 November 2019
  • By: addmean
Poznaj cechy, jakie pomogą wybrać smartfon bliski twym potrzebom. Dowiesz się które typy ekranów jak też rozdzielczości są wykorzystywane oraz kiedy dobrze jest kupić smartfon z ekranem FullHD. Podpowiemy, który smartfon będzie doskonały do gier, jaki do podróżowania, a jaki do częstego wykonywania notatek.

Jeśli pragniesz, by obraz był bardzo szczegółowy i ostry, wybierz smartfon z wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości. Duża rozdzielczość w praktyce przekłada się na wyższą jakość czcionek na stronach internetowych, w dokumentach i e-bookach. Oczekiwać możemy również wyższego komfortu grania oraz oglądania filmów. Istotna będzie również technika w jakiej wyświetlacz został zrealizowany. Obecnie najbardziej polecanymi są IPS LCD a także Super AMOLED.
telefony nowej generacji
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
By odbierać rozmowy z 2 niezależnych numerów na tym samym telefonie, wybierz model z funkcją „Dual SIM” – inne wykorzystywane oznaczenia to „DS” albo czasem „Duo”. Będziesz mógł korzystać z numeru osobistego jak też firmowego, bez konieczności noszenia dwóch smartfonów w kieszeni. Interesującą zaletą Dual SIM jest możliwość korzystania z dwóch niezależnych operatorów. Większość smartfonów pozwala dobrać jaka karta służy do rozmów, a jaka do połączeń on-line - .
Jeżeli lubisz oglądać filmy albo zagłębić się w świecie zabawy, to wskazane jest rozważyć zakup telefonu obsługującego gogle do rzeczywistości wirtualnej (VR). Jeśli będziesz gromadzić w swoim smartfonie dużo zdjęć, filmów, plików muzycznych, to wybierz urządzenie z obsługą kart pamięci. Współcześnie w najwyższym stopniu popularnym standardem stosowanym w smartfonach jest microSD. Jeżeli oczekujesz, że twój smartfon będzie wykonywał bardzo szczegółowe, pełne szczegółów zdjęcia, zwróć uwagę na ilość pikseli. Im jest ich więcej, tym lepszej szczegółowości fotografii możesz wyczekiwać. To ogólna reguła, choć warto wiedzieć że nie zawsze jest to regułą. Na jakość oddziałuje więcej czynników niż tylko ogromna liczba Mpx.

Duża ilość pikseli sprawia, że obraz jest ogromnie szczegółowy. Jaki smartfon go zapewni? Świetnym przykładem jest smartfon Lumia 550, wyposażony w aparat 2592x1944 px.
Najczęściej stosowanym systemem operacyjnym jest Android (działa na nim dla przykładu HTC One M8 - zobacz tu).