Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Jak zrobić porządek w całym hotelu jednocześnie? Trzeba pamiętać, że sprzątaczkom również należy się pomoc.

  • Posted on: 11 June 2022
  • By: addmean
Tak naprawdę niedużo osób zdaje sobie sprawę z tego, że zapalone światło w oknach dużych biurowców w środku nocy nie znaczy, że ktoś zwyczajnie zapomniał zagasić światło. Zwykle o tej porze działają tam firmy sprzątające - wtedy mogą szybko wykonywać swoją pracę i nikomu nie przeszkadzać. Mało ludzi myśli o tym również z tego powodu, że nie widzi codziennie sprzątaczek i nawet nie zdaje sobie sprawy z ich pracy. Jeśli przychodząc do pracy zastajemy posprzątane biuro każdego dnia, najczęściej kompletnie nie zwrócimy na to żadnej uwagi. Naszą uwagę mogłaby przyciągnąć dopiero sytuacja, w której znaleźlibyśmy nieposprzątane miejsca w firmie.

Posprzątanie tak dużej powierzchni każdego dnia zdecydowanie jest dużym wyzwaniem - zwłaszcza, że zwykle firma sprzątająca ma do posprzątania nie jedno biuro, a cały budynek, a nawet kilka biurowców. W takich wypadkach gigantyczną pomocą może być dla nich zamontowanie w budynku systemu centralnego sprzątania. W szczególności przydaje się system, który zezwala na centralne odkurzanie.

Odkurzacz Ecoline S6
Author: Miele
Source: Miele
Jeżeli jesteś właścicielem takiego biurowca i zastanawiasz się nad instalacją centralnych odkurzaczy, wówczas bez wątpliwości powinieneś to uczynić. W konsekwencji okaże się, że był to nader trafiona decyzja.

System centralnego odkurzania pozwala na zaoszczędzenie naprawdę ogromnej ilości czasu na sprzątanie (Sprawdź odkurzacz centralny beam centrum wygody) - oznacza to, że firma sprzątająca będzie spędzać o wiele mniej czasu w Twoim budynku, a co za tym idzie - koszty sprzątania będą mniejsze. W przyszłości możesz naprawdę wiele zaoszczędzić - także jeżeli chodzi o wysokość zużycia prądu. Zobacz na stronie:

Co tak naprawdę dają centralne odkurzacze? Między innymi jest to system, który zezwala na wyjątkowo sprawne odkurzenie wielkich przestrzeni, takich jak biura. Jeśli osoby sprzątające nie będą musiały nosić ze sobą odkurzaczy na każde piętro i za każdym razem włączać go do kontaktu, a później zwijać i rozwijać kable, wtedy bez wątpliwości będą Ci niesamowicie wdzięczne za pomysł zainstalowania centralnych odkurzaczy.

Zwykle ma to skutek w postaci zmniejszenia kosztów sprzątania przez firmę, która się tym trudni w Twoim budynku. Jeżeli osoby sprzątające nie będą musiały korzystać z swojego sprzętu i go eksploatować, wtedy firma zdecydowanie zgodzi się na negocjację warunków umowy.