Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Jak kupić telefon? Na co zwrócić uwagę, żeby nasz wybór był najbardziej właściwy? Co jest w tej kwestii najbardziej ważne?

  • Posted on: 10 November 2019
  • By: addmean
Zakup nowego telefonu to dość często bardzo ważna decyzja. Zanim ją podejmiemy najlepiej zdawać sobie sprawę, na co zwrócić uwagę, w jaki sposób możemy ominąć pozorne promocje, ażeby nasz telefon nie okazał się czymś słabym oraz nietrwałym.


sony xperia
Author: John Karakatsanis
Source: http://www.flickr.com
Na pewno najważniejsza jest obudowa, lecz to coś zdecydowanie więcej niż dywagacje nad jej kolorem czy rodzajem zastosowanego materiału. Materiał ma duże znaczenie, ale jeszcze ważniejsze jest to, czy planujemy zakupić telefon z dostępem do baterii, w jakim występuje dość charakterystyczna zdejmowana tylna ściana obudowy, a może jest to dla nas niezbyt istotna funkcja. Taki dostęp do baterii umożliwia szybką i mało problemową wymianę baterii na odmienne modele, na przykład w trasie, gdy nie mamy ładowarki. W tym sensie dobry wybór to Xperia z, lecz możemy także pomyśleć o podobnych modelach, jakie posiadają trochę inne funkcje, ale akurat tego rodzaju walor jest taki sam, jak Xperia z1 compact. Koniecznie sprawdź: kliknij po więcej informacji.
xperia
Author: John Karakatsanis
Source: http://www.flickr.com

Na pewno powinniśmy sprawdzić przed kupnem, jak taki smartfon leży w dłoni, czy łatwa będzie jego obsługa z użyciem tylko jednej ręki. To faktycznie istotna kwestia w codziennym życiu i takie cechy posiadają najlepsze telefony firmy Sony, takiego rodzaju jak Xperia e4. Optymalne wymiary ekranu, co oznacza takie, które gwarantują komfort użytkowania mieszczą się w zakresie od 3,5” do 5”.


Na przykład dobra jest Xperia m4 aqua w wymiarze 5”, jaka świetnie leży w dłoni. Na pewno natomiast musimy uważać na większych gabarytów telefony, takie więcej niż 5,5 cala - zobacz www. Niezwykle istotna dla każdego z użytkowników jest ilość pamięci. To nie tylko miejsce na aplikacje, lecz też na nasze własne zdjęcia czy pliki wideo. Pamiętajmy, że w niektórych urządzeniach szczególnie pliki video dosyć szybko zajmują wolne miejsce. Najlepiej znaleźć telefon, który ma chociaż osiem GB miejsca na pliki, a ponadto posiada slot na kartę microSD, dzięki której w razie wymagań bardzo błyskawicznie powiększymy ilość wolnego dla nas miejsca. To jest naprawdę konieczne i dobrze pamiętać, iż mamy taką możliwość. Może się to okazać dla nas bardzo dobre, kiedy zabraknie nam miejsca na istotne dane.