Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Czy wasi ojcowie i starsi też obawiają się technologii? Czy jest jakaś możliwość by bezboleśnie oraz krok po kroku wprowadzić ich w wirtualny świat?

  • Posted on: 11 November 2019
  • By: addmean
Komputeryzacja to kłopot dla poprzednich pokoleń. Nauczeni przez długie życie, iż aby osiągnąć sukces wystarczy praca siłowa i podstawowe umiejętności ekonomiczno-psychologiczne długo unikali techniki.


zegarmistrz
Author: Richard
Source: http://www.flickr.com


telefony stacjonarne
Author: Tom Wood
Source: http://www.flickr.com
Podobnie jak komputery, jakie miały stać się chwilowym trendem, jest z smartfonami i tabletami. Dla nich to niepotrzebne. Ale gdy potrzeba nagle zacząć sobie szukać zawodu, używanie sprzętów elektronicznych oraz programowania jest przeważnie fundamentalnym wymogiem.


Gdzie więc rozpocząć, gdy chcemy obeznać z technologią osobę, która stroni od niej na wszelkie dostępne sposoby? Na początek właściwym pomysłem bywa sprawić jej nietrudny w działaniu telefon. Telefony dla seniora są produkowane w Polsce przez firmy specjalizujące się w tym. Jeśli chcesz przeczytać więcej koniecznie sprawdź link dobrze odwiedzić. Usunięto z nich wiele nieprzydatnych funkcji, które są tylko po to, aby zamienić telefon w prawdziwy kombajn do wszystkiego. Tego typu sprzęt pełni funkcję jak telefony stacjonarne, przy czym jest mobilny oraz można za jego pomocą wysłać sms albo wejść w Internet. Te powyższe kwestie są tak naprawdę wystarczające dla osoby, jaka styka się z tematem po raz pierwszy. Telefony stacjonarne wychodzą powoli z obiegu i dobrze by zastąpić ich pozycję czymś nowym. Więcej ciekawych wiadomości przeczytasz pod tym linkiem -> sprawdź. Każdy rodzic czy senior powinien być zadowolony. Jasne, że w późniejszym okresie, kiedy już zaznajomi się z technologią jest w stanie sobie wymienić telefony dla seniora na coś lepszego, z dostępem do programów i wszystkich rzeczy, które młodsi wykorzystują w normalnym życiu.


A może dzięki odpowiednim aplikacjom zacznie realizować swoje sny z młodości?


Pamiętajmy jednak, by nie wrzucać starszych od razu na głęboką wodę. Bo to należy robić krok po kroku.