Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Części zamienne do urządzeń AGD są dziś równie ważne jak supernowoczesne modele pralek albo chłodziarek

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
Chociaż już przywykliśmy do tego, że zdezelowaną pralkę lub zmywarkę dość szybko wyrzucamy z mieszkania i tym samym zmieniamy ją na nowszy model, to w żadnym wypadku nie przestaliśmy kupować części zamiennych. Sprzedawcy co prawda kuszą bardzo atrakcyjnymi propozycjami - sprzedaż ratalna, bezpłatne wniesienie nowej kuchni do domu, odbiór starej zamrażarki, jednakże nie każdy obywatel od razu decyduje się na zamówienie nowego urządzenia, zwłaszcza gdy musi liczyć praktycznie każdą wydawaną złotówkę. Dodatkowo błyskotliwy gospodarz przecież jest w stanie wymienić w zasadzie każdą zepsutą część lub po prostu ma uczynnego przyjaciela, który szybko upora się z usterką.

wyposażenie kuchni
Author: anhhang
Source: http://www.flickr.com
Całkowicie bezspornym faktem jest, że najczęściej zamawiamy te części, które najszybciej się zużywają.

Jeśli twierdzisz, że omawiany tutaj post jest interesujący oraz szukasz czegoś pokrewnego, to kliknij oprócz tego ten link, a odnajdziesz więcej informacji potykacze reklamowe!

Należy też nadmienić, że niektóre awarie w żadnym wypadku nie są dziełem przypadku, ale po prostu wynikają z niewłaściwego użytkowania określonej maszyny. Przykładowo, gdy gospodyni w ogóle nie używa preparatów przeciw kamieniowi, to nic dziwnego w tym, że w niemalże nowej pralce już trzeba zmienić grzałkę - jak się odbywa czyszczenie pralki. Z kolei jeśli pralka automatyczna bywa przesadnie eksploatowana, to wymiana łożysk bywa obowiązkowa. Tak czy siak, sklepy z częściami zamiennymi na pewno w nadchodzącym czasie nie powinny narzekać na brak kupujących, którzy przyjdą tak po zawiasy albo uszczelki do chłodziarki, jak i po oringi do dopiero co kupionego ekspresu.pralka w czerwonym kolorze
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Czyszczenie pralki lub growatt dwuletniej zmywarki oczywiście nie jest pasjonującym zajęciem, ale dzięki okresowej konserwacji jesteśmy w stanie uniknąć poważnych tarapatów. Kiedy w trakcie czyszczenia automatu zauważymy, że wąż jest już dość mocno zużyty i na czas go wymienimy, to później możemy mieć gwarancję, że nieprawidłowo działająca pralka nie zaleje łazienki sąsiadów. Taką samą zasadę można równie dobrze zastosować do innych sprzętów AGD. Ponadto warto też pamiętać, że już jedna uszkodzona część może z łatwością uszkodzić pozostałe elementy i tym samym podnieść koszt późniejszej naprawy. Stąd jeżeli tylko dostrzeżemy, że sitka w naszej paroletniej pralce są wysłużone, to od razu powinniśmy kupić nowe, żeby w ten sposób znacznie przedłużyć czas eksploatowania tego urządzenia i oszczędzić na naprawach - zobaczysz tutaj.